آلومینیومآلومینیوم 6061فلز

مرکز اصلی فروش الیاژ لوله آلومینیوم ۶۰۶۱

آلومینیوم یکی از فلزات پرکاربرد و پرفروش می‌باشد. از این فلز در تولید لوازم مختلفی استفاده می‌شود. فلز آلومینیوم بسیار سبک و شکل‌پذیر می‌باشد و به شکل‌های پروفیل، لوله، میلگرد، ورقه، تسمه و… تولید می‌شود. گاهی در تولید قطعات آلومینیوم برای استحکام بیشتر از آلیاژهای مختلفی استفاده می‌شود. این آلیاژها باعث مقاومت بیشتر آلومینیوم در برابر ضربه و خوردگی می‌شوند و میزان استحکام آن را افزایش می‌دهند. یکی از آلیاژهای مقاوم و پرفروش آلیاژهای گروه ۶۰۰۰ است. از این آلیاژ در تولید انواع ورقه و لوله آلومینیومی استفاده می‌شود. مراکز مختلفی درزمینهٔ فروش لوله آلومینیوم ۶۰۶۱ فعالیت می‌کنند.

 

مشخصات لوله آلومینیومی ۶۰۶۱

مشخصات لوله آلومینیومی 6061

آلیاژ گروه ۶۰۰۰ از منیزیم و سیلیس تشکیل‌شده است. از این آلیاژ در تولید قطعات مختلف آلومینیومی استفاده می‌شود. لوله آلومینیومی یکی از لوازم تولیدشده با این آلیاژ می‌باشد. از مشخصات لوله آلومینیومی ۶۰۶۱ می‌توان به مقاومت بالا در برابر خوردگی و قابلیت بازیافت اشاره کرد. این لوله‌ها در قطرها و ضخامت‌های مختلفی تولید می‌شوند و می‌توان از آن در صنایع مختلف استفاده کرد. برای خرید انواع لوله آلومینیومی آلیاژ ۶۰۰۰ می‌توانید به مراکز فروش لوله آلومینیوم ۶۰۶۱ مراجعه نمایید.

کاربردهای لوله آلومینیومی

کاربردهای لوله آلومینیومی

کاربردهای لوله آلومینیومی بسیار گسترده است. از این لوله‌ها در پالایشگاه‌ها برای انتقال سیالاتی همچون نفت، گاز و آب استفاده می‌شود. البته از لوله‌های آلومینیومی می‌توان برای لوله‌کشی ساختمان نیز استفاده کرد اما ازآنجایی‌که مقاومت این لوله‌ها بسیار زیاد است و دچار پوسیدگی نمی‌شود بیشتر در محیط‌های صنعتی از لوله‌های آلومینیومی استفاده می‌شود.

لیست قیمت لوله آلومینیومی

لیست قیمت لوله آلومینیومی

قیمت لوله‌های آلومینیومی با توجه به میزان ضخامت و قطر لوله متفاوت است. هراندازه لوله ضخیم‌تر باشد وزن آن بیشتر می‌شود و درنتیجه میزان قیمت آن نیز افزایش می‌یابد. نوع آلیاژ ترکیب‌شده با آلومینیوم نیز در میزان قیمت این لوله‌ها تأثیرگذار است. بهترین روش جهت اطلاع از لیست قیمت لوله آلومینیومی مراجعه به سایت‌های فروش آنلاین است. در این سایت‌ها قیمت‌ها به‌صورت روزانه نمایش داده می‌شود. لوله آلومینیومی ۶۰۶۱ نیز ضمن استحکام بالا از قیمت مناسبی برخوردار است. اگر این لوله‌ها را به‌صورت مستقیم از تولیدی‌ها و مراکز فروش لوله آلومینیومی ۶۰۶۱ خریداری نمایید؛ واسطه‌های فروش حذف‌شده و هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد.

اصلی‌ترین مرجع فروش لوله آلومینیوم ۶۰۶۱

فروش لوله آلومینیوم 6061

سایت فروش آنلاین لوله آلومینیومی از اصلی‌ترین مرجع فروش لوله آلومینیوم ۶۰۶۱ محسوب می‌شود. البته می‌توان این لوله‌ها را از مراکزی که آلومینیوم صنعتی به فروش می‌رسانند؛ مانند بازار فتح نیز خریداری کرد؛ اما خرید از سایت‌های معتبر به‌صرفه‌تر می‌باشد و می‌توان انواع لوله با قطر و ضخامت مختلف با کمترین قیمت از سایت فروش آلومینیوم خریداری کرد.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا