آلومینیومآلومینیوم 7000

سایت فروش مرجع پروفیل آلومینیوم Industrial | ۷۰۰۰

مرجع فروش آلومینیوم ۷۰۰۰ | Aluminum sales reference 7000

مرجع فروش آلومینیوم 7000

در پوسته زمین مقدار زیادی آلومینیوم وجود دارد که می‌توان پس از استخراج از آن در صنایع مختلف استفاده کرد. این فلز را می‌توان چندین بار بازیافت و تجزیه کرد بدون اینکه از خواص و ویژگی‌های آن کاسته شود؛ بنابراین آلومینیوم ‌یکی از مقاوم‌ترین فلزات می‌باشد که در صنایع مختلف از آن استفاده می‌شود. به عبارتی پس از فولاد، آلومینیوم مقاوم‌ترین نوع فلز شناخته‌شده است. در تولید ورق‌های آلومینیومی جهت استحکام بیشتر از آلیاژهای مختلفی استفاده می‌شود. یکی از پرکاربردترین و مقاوم‌ترین نوع آلیاژها، آلیاژهای سری ۷۰۰۰ است. در ادامه بیشتر با مشخصات این آلیاژ و مرجع فروش آلومینیوم ۷۰۰۰ آشنا خواهید شد.

مشخصات آلومینیوم ۷۰۰۰

مشخصات آلومینیوم 7000

منیزیم و سیلیسیوم دو عنصر اصلی آلومینیوم‌های آلیاژ ۷۰۰۰ می‌باشند. از مشخصات آلومینیوم ۷۰۰۰ می‌توان به مقاومت حرارتی خوب و قابلیت جوش‌پذیری بالا اشاره کرد. همچنین این ورقه‌ها بسیار سبک بوده و مقاومت بالایی در برابر ضربه و خراشیدگی دارند. استفاده در تولید قطعات بدنه هواپیما، ساخت تجهیزات نظامی و تولید وسایل ورزشی برخی از کاربردهای این نوع آلومینیوم می‌باشد. ورقه‌های آلیاژ ۷۰۰۰ در دو نوع رنگی و ساده تولید می‌شوند. می‌توان این ورقه‌ها را در ابعاد و ضخامت‌های مختلف از مرجع فروش آلومینیوم ۷۰۰۰ خریداری کرد.

بهترین قیمت فروش آلومینیوم ۷۰۷۵

قیمت آلومینیوم 7075

یکی از پرکاربردترین ورقه‌های آلیاژ گروه ۷۰۰ آلومینیوم ۷۰۷۵ می‌باشد. قیمت آلومینیوم ۷۰۷۵ با توجه به ضخامت و ابعاد ورقه و نوع و مدل آلومینیوم متفاوت است. ورقه‌های ضخیم و آلومینیوم‌های آجدار و کامپوزیت قیمت بیشتری نسبت به ورقه‌های نازک و ساده دارند. همچنین میزان قیمت خرید جزئی این ورقه‌ها بیشتر از خرید عمده می‌باشد. اگر این ورقه‌های را به‌صورت مستقیم از فروشگاه‌های آنلاین و مرجع فروش آلومینیوم ۷۰۰۰ خریداری نمایید؛ واسطه‌های فروش حذف‌شده و هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد.

سایت مرجع فروش آلومینیوم ۷۰۰۰

مرجع فروش آلومینیوم 7000

اصلی‌ترین مرجع فروش آلومینیوم ۷۰۰۰ فروشگاه‌های اینترنتی می‌باشد. با مراجعه به این سایت‌ها می‌توان قیمت روز ورق‌های آلومینیومی گروه ۷۰۰۰ را مشاهده کرد و انواع ورقه‌ها را باضخامت و ابعاد دلخواه سفارش داد. با خرید اینترنتی در وقت و هزینه‌های شما صرفه‌جویی خواهد شد.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا