آلومینیوم 6061آلیاژ ریختگیآلیاژ آلومینیوممقاطع آلومینیوممقاطع آلیاژیمیلگرد آلومینیومی

خرید گرد آلومینیوم ۶۰۶۱با مناسبترین قیمت در بازار فلزات

خرید گرد آلومینیوم ۶۰۶۱ به دو روش حضوری و اینترنتی از طریق مراکز فروش امکان‌پذیر می‌باشد. گرد آلومینیومی یکی از قطعات آلومینیوم پرمصرف می‌باشد. میلگردهای آلومینیومی دارای چندین نوع مختلف هستند. این قطعه از آلیاژهای مختلفی در ۸ گروه مختلف تولید می‌شود. هر آلیاژ از ترکیب عناصر مختلفی تشکیل می‌شود. این آلیاژها دارای ویژگی‌ها و کاربردهای متفاوتی هستند. آلیاژ گروه ۶۰۰۰ یکی از پرکاربردترین و مستحکم‌ترین نوع آلیاژها هستند. این آلیاژ در صنایع مختلف مانند صنایع ساختمانی مورداستفاده قرار می‌گیرد. میلگردها دارای قطرها و ضخامت‌های مختلفی هستند که به‌صورت عمده و جزئی به فروش می‌رسند.

انواع قطعات آلومینیومی آلیاژی

خرید گرد آلومینیوم 6061 | انواع قطعات آلومینیومی

قطعات آلومینیومی دارای انواع مختلفی هستند. از هر قطعه در صنایع خاصی استفاده می‌شود. برخی از پرکاربردترین مقاطع آلومینیومی عبارت‌اند از:

  • ورق آلومینیوم: ورق آلومینیومی در ابعاد و ضخامت‌های مختلفی تولید می‌شود. ورق رنگی، ساده، آجدار و… تولید می‌شوند. این ورقه‌ها در دو نوع رولی و شیت شده تولید و عرضه می‌شوند.
  • لوله آلومینیومی: لوله‌های آلومینیومی یکی از مقاوم‌ترین نوع لوله‌ها محسوب می‌شوند. از این لوله‌ها در صنایع پرفشار استفاده می‌شود. این لوله‌ها در برابر زنگ‌زدگی و خوردگی بسیار مقاوم هستند.
  • پروفیل آلومینیومی: یکی دیگر از انواع قطعات آلومینیومی آلیاژی پروفیل است. از این قطعه نیمه ساخته جهت تولید انواع درب و پنجره استفاده می‌شود. پروفیل‌ها دارای انواع مختلفی همچون ساده و شیاردار هستند.
  • چهار پهلو: چهار پهلو یا شمش آلومینیومی یکی از انواع قطعات است که در صنایع گوناگون مورداستفاده قرار می‌گیرد.
  • میلگرد: میلگرد آلومینیومی نیز یکی دیگر از انواع قطعات است که دارای ضخامت‌ها و قطرهای مختلفی است.

می‌توان انواع مقاطع آلومینیومی را از طریق مراکز خرید گرد آلومینیوم ۶۰۶۱ تهیه کرد.

مشخصات گرد آلومینیوم ۶۰۶۱

خرید گرد آلومینیوم 6061 | مشخصات گرد آلومینیوم 6061

گرد آلومینیوم از ترکیب آلومینیوم، سیلیسیم و منیزیم تشکیل‌شده است. مهم‌ترین مشخصات گرد آلومینیوم ۶۰۶۱ عبارت‌اند از:

  • قابل ماشین‌کاری
  • مقاومت بالا در برابر ضربه و خوردگی
  • قابلیت اکستروژن و فرم دهی بالا
  • چقرمگی مناسب

این میله‌ها در قطعه‌ها و وزن‌های مختلفی تولید می‌شوند. میلگردها دارای برندهای مختلف اروپایی، ایرانی و چینی هستند. قیمت این برندها باهم متفاوت است. عوامل متعددی نظیر وزن میله، روش خرید و تعداد سفارش بر میزان قیمت این قطعه مؤثر است. خرید گرد آلومینیوم ۶۰۶۱ در تمامی برندها امکان‌پذیر است.

خرید گرد آلومینیوم ۶۰۶۱

خرید گرد آلومینیوم 6061

خرید گرد آلومینیوم ۶۰۶۱ از طریق مراکز مختلفی همچون بازارهای آلومینیوم و یا سایت‌های معتبر فروش امکان‌پذیر است. بازار قلعه مرغی، بازار فتح و خیابان پامنار برخی از مراکز فروش آلومینیوم است. بازرگانی فرتاک یکی از مراکز اصلی تولیدکننده و توزیع‌کننده انواع مقاطع آلومینیومی و میلگرد ۶۰۶۱ است. این مجموعه قیمت بسیار مناسبی برای مقاطع آلومینیومی در نظر گرفته است.

خرید گرد آلومینیوم 6061

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا