آلومینیومفلز

قیمت خرید آلومینیوم عمده ای از مرجع مرکزی پارس امیر

آلومینیوم یکی از فلزات مقاوم و پرکاربرد است. از این فلز در صنایع مختلف مانند اتومبیل‌سازی، هواپیماسازی، کشتی‌سازی، تولید درب و پنجره و قطعات ساختمانی، تولید مبلمان و ظروف استفاده می‌شود. آلومینیوم به شکل‌های مختلفی مانند ورقه، پروفیل، لوله، میلگرد، تسمه و… تولید می‌شود. ورقه‌های آلومینیومی در ابعاد و ضخامت‌های مختلف مورداستفاده قرار می‌گیرند. این ورقه‌ها به شکل رول و شیت تولید می‌شوند. می‌توان انواع ورقه و قطعات آلومینیومی را از بورس پارس امیر آلومینیوم خریداری کرد. قیمت‌های این مرکز بسیار مناسب و به‌صرفه می‌باشد.

فروش ورق آلومینیوم در تهران

قروش ورق آلومینیوم در تهران

مراکز مختلفی مانند بازار فتح، بازار قلعه مرغی، خیابان پامنار، آهن مکان و… درزمینهٔ فروش ورق آلومینیوم در تهران فعالیت می‌کنند. یکی دیگر از مراکز اصلی خریدوفروش ورق آلومینیوم بورس پارس امیر آلومینیوم می‌باشد. این مجموعه انواع قطعات آلومینیومی را با مناسب‌ترین قیمت به فروش می‌رساند. همچنین می‌توان انواع ورقه آلومینیومی را از سایت‌های معتبر خریدوفروش آلومینیوم خریداری کرد. تنوع لوازم آلومینیومی این سایت‌ها بسیار زیاد است و می‌توان قیمت‌ها را به‌صورت آنلاین مشاهده کرد.

ورق آلومینیوم رنگی

ورق آلومینیوم رنگی

ورق آلومینیوم دارای انواع و مدل‌های مختلفی است. این ورقه‌ها در دو نوع رنگی و ساده عرضه می‌شوند. ورق آلومینیوم رنگی یکی از ورقه‌های مقاوم و پرفروش محسوب می‌شود. این ورقه‌ها با رنگ کوره‌ای الکترواستاتیک رنگ‌آمیزی می‌شوند. رنگ‌های الکترواستاتیک ثابت هستند و باعث حفاظت بیشتر از ورقه‌های آلومینیومی می‌شوند. ورقه‌های رنگی در برابر زنگ‌زدگی، پوسیدگی و خراش مقاوم هستند. از این ورقه‌ها می‌توان برای نمای ساختمان و تولید قطعات پل عابر پیاده استفاده کرد. مرکز پارس امیر آلومینیوم انواع ورقه‌های رنگی را در ابعاد و ضخامت‌های مختلف به فروش می‌رساند.

ورق آلومینیوم آجدار

ورق آلومینیوم آجدار

یکی دیگر از انواع مدل‌های ورق آلومینیوم، ورقه‌های آجدار است. این ورقه‌ها برخلاف ورقه‌های ساده صاف نیستند و سطح آن دارای برجستگی‌های ریزودرشت می‌باشد. طرح‌های ورق آلومینیوم آجدار بسیار متنوع است. از این ورقه‌ها می‌توان در صنایع ساختمانی و تولید قطعات وسایل حمل‌ونقل استفاده کرد. ورقه‌های آجدار از ضخامت‌های مختلفی برخوردارند. به همین دلیل وزن، استحکام و قیمت این ورقه‌ها باهم متفاوت است. می‌توان ورقه‌های آجدار را در سایزها و ابعاد مختلف از بورس پارس امیر آلومینیوم خریداری کرد.

خرید آلومینیوم از بورس پارس امیر

پارس امیر آلومینیوم

خرید آلومینیوم از بورس پارس امیر بسیار به‌صرفه می‌باشد. پارس امیر تولیدکننده و عرضه‌کننده انواع فویل، لوله، تسمه، ورقه، میلگرد و سایر قطعات آلومینیومی می‌باشد. آلومینیوم‌های این برند را می‌توان به‌صورت جزئی و عمده از بازار فولاد استیل خریداری کرد. همچنین خرید آلومینیوم پارس امیر از طریق سایت فروش آنلاین آلومینیوم امکان‌پذیر است.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا