آلومینیومآلومینیوم اراک

خرید پروفیل آلومینیوم صنعتی با قیمت عمده کارخانه اراک

خرید آلومینیوم اراک

آلومینیوم یکی از فلزات پرکاربرد و مقاوم است که از آن در صنایع مختلفی استفاده می‌شود. برخی از موارد استفاده و کاربردهای این فلز در تولید قطعات وسایل نقلیه دریایی و هوایی، تولید قطعات اتومبیل، تولید لوله‌های پالایشگاه‌ها، تولید درب و پنجره و وسایل ساختمانی و… می‌باشد. آلومینیوم به شکل‌های مختلف مانند میلگرد، پروفیل، ورقه‌های رولی یا شیت شده تولید می‌شود. شهر اراک یکی از مراکز تولیدی انواع آلومینیوم می‌باشد. ورقه‌های آلومینیومی تولیدی کارخانه اراک از کیفیت و مقاومت بالایی برخوردارند. در ادامه بیشتر با مراکز خرید آلومینیوم اراک آشنا خواهید شد.

کارخانه نورد آلومینیوم اراک

کارخانه نورد آلومینیوم اراک

کارخانه نورد آلومینیوم اراک دارای سابقه زیادی است و از سال ۱۳۵۱ فعالیت خود را درزمینهٔ تولید انواع ورقه‌های آلومینیوم آغاز کرده است. برخی از محصولات تولیدی این کارخانه ورق کامپوزیت، ورق رنگی، آلومینیوم کلد، ورق آلومینیوم ساده و آجدار، ورق‌های فرمدار سینوسی، تسمه آلومینیوم، پلیت آلومینیوم و… می‌باشد.

فرآورده‌های آلومینیومی این کارخانه به روش نورد گرم در آلیاژها و ضخامت‌های متنوع تولید می‌شوند. میزان کیفیت فرآورده‌های آلومینیومی این کارخانه به حدی است که محصولات خود را به کشورهای مختلفی مانند انگلیس، ترکیه، ژاپن، آلمان و عراق نیز صادر می‌کند. برای خرید آلومینیوم اراک می‌توان از طریق شرکت‌ها و نمایندگی‌های این کارخانه اقدام به خرید کرد.

قیمت روز شمش آلومینیوم اراک

قیمت روز شمش آلومینیوم اراک

قیمت روز شمش آلومینیوم اراک بر اساس نرخ جهانی آلومینیوم تعیین می‌شود. میزان قیمت این کالا ارتباط مستقیمی با نرخ ارز نیمایی دارد. قیمت شمش‌های آلومینیومی با توجه به وزن و ابعاد آن متفاوت است. بهترین روش جهت اطلاع از میزان قیمت‌ها و خرید آلومینیوم اراک مراجعه به سایت‌های فروش آنلاین و یا تماس با نمایندگی‌های فروش می‌باشد.

خرید پروفیل آلومینیوم صنعتی با قیمت عمده کارخانه اراک

خرید آلومینیوم اراک

کارخانه نورد آلومینیوم اراک دارای شرکت‌ها و نمایندگی‌های فروش متعددی در سراسر ایران می‌باشد. در تهران نیز مراکز مختلفی مانند بازار فتح و بازار قلعه مرغی درزمینهٔ فروش انواع ورقه‌های آلومینیومی فعالیت می‌کنند. همچنین می‌توان از طریق فروشگاه‌های اینترنتی آلومینیوم اقدام به خرید آلومینیوم اراک کرد. خرید اینترنتی به‌صرفه‌تر می‌باشد چراکه واسطه‌های فروش حذف‌شده و هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد.

 

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا