فلزات رنگین
خانه / آلومینیوم / خرید آلومینیوم مقرون‌به‌صرفه با قیمت مناسب | کاربرد آلومینیوم

خرید آلومینیوم مقرون‌به‌صرفه با قیمت مناسب | کاربرد آلومینیوم

پس از آهن آلومینیوم بیشترین استفاده را در صنایع دارد. از فلز آلومینیوم در صنایع مدرن استفاده گسترده‌ای می‌شود. این فلز بسیار شکل‌پذیر و نرم می‌باشد. ازاین‌رو می‌توان به‌وسیله اکستروژن آن را در اشکال مختلفی تولید کرد. قطعات آلومینیومی دارای انواع و نمونه‌های مختلفی هستند. هر قطعه در صنایع مختلفی کاربرد دارد. میزان ضخامت ابعاد قطعه‌ها متفاوت است. این قطعات توسط کارخانه‌ها و شرکت‌های تولید داخل و خارج کشور تهیه می‌شوند. ازاین‌رو قطعات آلومینیومی دارای برندهای داخلی و خارجی هستند. می‌توان خرید آلومینیوم مقرون‌به‌صرفه با قیمت مناسب را از طریق تولیدی‌ها و نمایندگی‌های فروش انجام داد.

انواع ورق آلومینیومی و میزان مقاومت آن‌ها

خرید آلومینیوم مقرون‌به‌صرفه با قیمت مناسب | انواع ورق آلومینیومی

جهت آشنایی بیشتر شما مشتریان لازم است نکاتی در رابطه با انواع ورق آلومینیومی و میزان مقاومت آن‌ها ذکر گردد. ورقه‌های آلومینیومی دارای انواع و مدل‌های مختلفی هستند. برخی از این ورقه‌ها خالص بوده و تنها از آلومینیوم تولیدشده‌اند. برخی دیگر از ورقه‌ها به ورقه‌های آلومینیومی آلیاژی معروف هستند. این ورقه‌ها از ترکیب آلومینیوم با عناصر دیگر تولید می‌شوند. آلیاژهای آلومینیومی در ۸ گروه مختلف از ۱۰۰۰ تا ۸۰۰۰ تقسیم‌بندی می‌شوند.

هر آلیاژ دارای ویژگی و مقاومت خاصی است. آلیاژهای ۱۰۰۰ و ۲۰۰۰ شکل‌پذیر و نرم می‌باشند. آلیاژهای گروه ۶۰۰۰ و ۷۰۰۰ جزء مستحکم‌ترین و مقاوم‌ترین نوع آلومینیوم محسوب می‌شوند. ورقه‌های آلومینیومی برحسب شکل ظاهر دارای دو نوع ساده و آجدار هستند. همچنین هریک از ورقه‌های ساده و آجدار به دو نوع رنگی بدون رنگ تقسیم‌بندی می‌شوند. در تولید ورقه‌های رنگی از رنگ الکترواستاتیک کوره‌ای استفاده می‌شود. این رنگ باعث حفاظت بیشتر ورقه آلومینیومی شده و از آن در برابر رطوبت و زنگ‌زدگی محافظت می‌کند. می‌توان انواع ورق‌های آلومینیومی را از طریق مراکز خرید آلومینیوم مقرون‌به‌صرفه با قیمت مناسب خریداری کرد.

کاربرد آلومینیوم در صنایع مختلف

خرید آلومینیوم مقرون‌به‌صرفه با قیمت مناسب | کاربرد آلومینیوم در صنایع مختلف

آلومینیوم دارای کاربردها و مواد مصرف گسترده‌ای است. از مهم‌ترین کاربرد آلومینیوم در صنایع مختلف عبارت‌اند از:

  • تولید انواع ظروف و لوازم منزل

  • صنایع ساختمانی

  • صنایع نظامی و دفاعی

  • تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی

  • صنایع خودروسازی و حمل‌ونقل دریایی و هوایی.

قطعات آلومینیومی دارای انواع مختلفی هستند و برخی از آن‌ها نیمه ساخته بوده و به‌عنوان مواد اولیه در صنایع مختلف مورداستفاده قرار می‌گیرند. برخی از مهم‌ترین قطعات تولیدشده از این فلز عبارت‌اند از:

می‌توان این قطعات را به‌صورت عمده از طریق مراکز خرید آلومینیوم مقرون‌به‌صرفه با قیمت مناسب خریداری کرد.

خرید آلومینیوم مقرون‌به‌صرفه با قیمت مناسب

خرید آلومینیوم مقرون‌به‌صرفه با قیمت مناسب

خرید آلومینیوم مقرون‌به‌صرفه با قیمت مناسب از طریق بازرگانی فرتاک امکان‌پذیر می‌باشد. فرتاک یکی از مجموعه‌های تولیدی و بازرگانی انواع قطعات آلومینیومی است. محصولات این بازرگانی از درجه کیفی بسیار بالایی برخوردار بوده و مقاوم هستند. این مجموعه انواع قطعات آلومینیومی را به‌صورت عمده و با قیمت مناسب عرضه می‌نماید.

آدرس سایت: www.felezkaran.com
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش عمده (خانم تکین)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129623701
پست الکترونیکی: info@felezkaran.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

فروش میلگرد آلومینیوم ۷۰۷۵ پامنار

فروش عمده انواع میلگرد آلومینیوم ۷۰۷۵ پامنار تهران/بازرگانی fartak

فروش میلگرد آلومینیوم ۷۰۷۵ پامنار یکی از فروش های جنجالی در بین میلگرد های آلومینیومی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده