آلومینیومپروفیل آلومینیومی

خرید پروفیل آلومینیوم شیاردار ارزان خوب

خرید پروفیل آلومینیوم شیاردار | Buy grooved aluminum profiles

خرید پروفیل آلومینیوم شیاردار

آلومینیوم یکی از فلزات پرکاربرد و سبکی است که از آن در صنایع مختلفی استفاده می‌شود. این فلز در حالت کلی بسیار نرم و انعطاف‌پذیر است و قابلیت شکل‌پذیری بالایی دارد. در تولید آلومینیوم‌های صنعتی برای ایجاد مقاومت بیشتر آن را با آلیاژهای دیگر ترکیب می‌کنند. میزان استحکام ویژگی‌های هر آلیاژ متفاوت است. آلومینیوم به شکل‌های مختلفی همچون ورقه رولی یا شیت شده، میلگرد، تسمه، شمش و پروفیل تولید می‌شوند. از پروفیل آلومینیومی در ساخت وسایلی همچون درب و پنجره استفاده می‌شود. در ادامه بیشتر با مراکز خرید پروفیل آلومینیوم شیاردار آشنا خواهید شد.

قیمت پروفیل آلومینیوم درب و پنجره

قیمت پروفیل آلومینیوم درب و پنجره

همان‌طور که گفته شد بیشترین موارد استفاده پروفیل در تولید درب و پنجره است. پروفیل‌ها در شکل‌های مختلف مانند ساده، U شکل، مربع و… تولید می‌شوند. میزان ضخامت و ابعاد پروفیل‌ها باهم متفاوت است. قیمت پروفیل آلومینیوم درب و پنجره با توجه به نوع آلیاژ، ابعاد و وزن پروفیل متفاوت است. بهترین روش جهت اطلاع از میزان قیمت پروفیل‌های آلومینیومی مراجعه به سایت‌های فروش آنلاین می‌باشد. اگر پروفیل‌ها را به‌صورت مستقیم از تولیدی‌ها و مراکز خرید پروفیل آلومینیوم شیاردار خریداری نمایید؛ واسطه‌های فروش حذف‌شده و هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد.

ورق آلومینیوم شیاردار

ورق آلومینیوم شیاردار

ورق آلومینیوم شیاردار جزء آلومینیوم‌های صنعتی است و با آلیاژهای دیگری ترکیب می‌شود. اندازه استاندارد شیارهای پروفیل ۶، ۸ و ۱۰ سانتیمتر می‌باشد. پروفیل‌ها به‌وسیله ماشین‌آلات و قالب‌های مختلفی تولید می‌شوند و امکان تولید پروفیل با هر ابعادی وجود دارد. می‌توان در مراکز خرید پروفیل آلومینیوم شیاردار، پروفیل‌ها را با ابعاد و وزن مختلف خریداری کرد.

خرید پروفیل آلومینیوم شیاردار

خرید پروفیل آلومینیوم شیاردار

برای خرید پروفیل آلومینیوم شیاردار می‌توان به مراکز مختلفی مراجعه کرد. بازار فتح، بازار قلعه مرغی و پامنار برخی از بازارهای خریدوفروش آلومینیوم در تهران محسوب می‌شوند. می‌توان پروفیل‌های آلومینیومی را از طریق سایت فروش آنلاین آلومینیوم نیز خریداری کرد. خرید اینترنتی آسان‌تر است و باعث صرفه‌جویی در وقت و هزینه‌های شما می‌شود.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا