آلومینیوم

خرید پروفیل آلومینیوم صنعتی عمده | Seller َAluminium

خرید پروفیل آلومینیوم صنعتی | Buy industrial aluminum profiles

خرید پروفیل آلومینیوم صنعتی

آلومینیوم یکی از فلزات پرکاربردی است که از آن در صنایع مختلفی استفاده می‌شود. آلومینیوم بیشتر به شکل پروفیل مورداستفاده قرار می‌گیرد. منظور از پروفیل تبدیل کردن پلیت آلومینیوم به شکل‌های خاصی می‌باشد، این کار توسط دستگاه‌های مخصوص و با فشار و درجه حرارت بالا انجام می‌گیرد. از پروفیل‌ها بیشتر در ساخت درب و پنجره استفاده می‌شود. از ویژگی‌های پروفیل آلومینیوم می‌توان به سبک بودن و قابلیت شکل‌پذیری بالا اشاره کرد. در ادامه بیشتر با انواع پروفیل آلومینیومی و خرید پروفیل آلومینیوم صنعتی آشنا خواهید شد.

پروفیل آلومینیوم ۲۰*۲۰

خرید پروفیل آلومینیوم صنعتی

یکی از انواع پروفیل آلومینیومی پرکاربرد در بازار ایران، پروفیل آلومینیوم ۲۰*۲۰ می‌باشد. این قطعات توخالی بوده و در طول و عرض ۲۰*۲۰ برای تولید درب و پنجره مورداستفاده قرار می‌گیرد. پروفیل‌های ۲۰ در ۲۰ در وزن‌های مختلفی تولید می‌شوند و می‌توان آن‌ها را در وزن دلخواه سفارش داد.

لیست قیمت پروفیل آلومینیوم

لیست قیمت پروفیل آلومینیوم

لیست قیمت پروفیل آلومینیوم بستگی به عوامل مختلفی همچون نوع آلیاژ آلومینیوم، وزن، اندازه و… دارد. ازاین‌رو نمی‌توان برای تمامی پروفیل‌های آلومینیومی قیمت یکسانی در نظر رفت. بهترین روش جهت اطلاع از میزان قیمت خرید پروفیل آلومینیوم صنعتی تماس با نمایندگی‌های فروش می‌باشد.

مرکز فروش پروفیل آلومینیوم در تهران

خرید پروفیل آلومینیوم صنعتی

بازارهای مختلفی در تهران وجود دارند که ورق‌ها و پروفیل‌های آلومینیومی را به فروش می‌رسانند. در مرکز فروش پروفیل آلومینیوم در تهران انواع ورق‌ها و پروفیل‌های آلومینیومی در ضخامت‌های متفاوت به فروش می‌رسند. نوع آلیاژهای پروفیل‌های این مراکز مختلف است و می‌توان در این مراکز به انواع پروفیل با آلیاژها و وزن‌های مختلف دسترسی پیدا کرد.

خرید پروفیل آلومینیوم صنعتی

خرید پروفیل آلومینیوم صنعتی

برای خرید پروفیل آلومینیوم صنعتی می‌توان به‌صورت حضوری به مراکز فروش مختلفی مانند بازار آلومینیوم قلعه مرغی مراجعه کرد. روش دیگر برای خرید پروفیل‌های آلومینیومی خرید غیرحضوری یا اینترنتی می‌باشد. با خرید غیرحضوری در وقت و هزینه‌های شما صرفه‌جویی خواهد شد؛ چراکه واسطه‌های فروش حذف شده و هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد؛ بنابراین خرید اینترنتی به‌صرفه‌تر و آسان­تر از خرید حضوری می‌باشد.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا