آلومینیومآلیاژ آلومینیوممرکز فروش انواع مقاطع آلیاژیورق آلومینیومی

خریدوفروش ورق آلومینیومی در انواع ساده، آجدار، رنگی و فرمدار

خریدوفروش ورق آلومینیومی در انواع ساده، آجدار، رنگی و فرمدار توسط مراکز مختلفی انجام می‌گیرد. ورقه آلومینیومی یکی از انواع سبک ورقه است که ب روش‌های گوناگونی تولیدشده و در صنایع مورداستفاده قرار می‌گیرد. آلومینیوم قابلیت شکل‌پذیری بالایی دارد. ازاین‌رو ورقه‌های آلومینیومی در انواع و مدل‌های متنوعی تولید می‌شوند. هریک از ورقه‌ها دارای ویژگی‌های مخصوصی بوده و در صنایع خاصی کاربرد دارد. جهت تولید ورقه‌های آلومینیومی از روش‌های گوناگونی مانند نورد سرد و گرم تولید می‌شوند. میزان ضخامت ورقه‌های تولیدی به روش‌های سرد و گرم متفاوت است. می‌توان این ورقه‌ها را به‌صورت مستقیم از طریق مراکز تولیدی خریداری کرد.

مشخصات انواع ورقه‌های آلومینیومی

خریدوفروش ورق آلومینیومی در انواع ساده، آجدار، رنگی و فرمدار | مشخصات ورق آلومینیومی

ورقه‌های آلومینیومی به‌صورت رولی و شیت شده ساده در ابعاد و ضخامت‌های مختلفی توسط مراکز خریدوفروش ورق آلومینیومی در انواع ساده، آجدار، رنگی و فرمدار عرضه می‌شوند. هر یک از این ورقه‌ها دارای کارایی خاصی است و از مشخصات ویژه‌ای برخوردار می‌باشد. مشخصات انواع ورقه‌های آلومینیومی به شرح ذیل می‌باشد:

  • ورق آلومینیوم ساده: این ورقه‌ها دارای سطحی صاف بوده و در تولید آن‌ها از هیچ نوع شکل و رنگی استفاده‌نشده است. ورقه‌های ساده دارای دو نوع ورقه آلومینیومی براق و مات هستند. این ورقه‌ها دارای ضخامت‌های مختلفی بوده و در بیشتر صنایع مدرن از این ورقه‌ها استفاده می‌شود.
  • ورق آلومینیوم آجدار: ورقه‌های آجدار نوعی دیگر از ورقه‌ها هستند که برخلاف ورقه‌های ساده دارای سطحی طرح دار هستند. در تولید این ورقه‌ها از طرح‌های مختلفی مانند لوزی و بادامی استفاده می‌شود. این ورقه‌ها بیشتر جهت ساخت کف پل هوایی مورداستفاده قرار می‌گیرند.
  • ورق آلومینیوم رنگی: ورقه‌های رنگی دارای مدل‌های ساده، آجدار و برمدار هستند. این ورقه‌ها توسط رنگ کوره‌ای و الکترواستاتیک رنگ‌آمیزی می‌شوند. این نوع رنگ مقاومت آلومینیوم را در برابر زنگ‌زدگی و رطوبت بالا می‌برد.
  • ورق آلومینیوم فرمدار: ورق فرمدار در مدل‌های مختلفی مانند سینوسی، ذوزنقه و شادولاین تولید می‌شوند. ورقه‌های فرمدار معمولاً استحکام کمتری نسبت به سایر ورقه‌ها دارند.

می‌توان تمامی مدل‌های ذکرشده را از طریق مراکز خریدوفروش ورق آلومینیومی در انواع ساده، آجدار، رنگی و برمدار خریداری کرد.

کاربردهای انواع ورق آلومینیوم در صنایع

خریدوفروش ورق آلومینیومی در انواع ساده، آجدار، رنگی و فرمدار | کاربرد ورق آلومینیومی

کاربردهای انواع ورق آلومینیوم در صنایع بسیار گسترده است. برخی از مهم‌ترین موارد مصرف این ورقه‌ها عبارت‌اند از:

  • تولید درب و پنجره
  • ساخت سقف‌های کاذب
  • احداث پل
  • تولید تسلیحات نظامی و هواپیماهای جنگی
  • تولید بدنه اتومبیل و…

می‌توان ورقه‌ها را از طریق مراکز خریدوفروش ورق آلومینیومی در انواع ساده، آجدار، رنگی و برمدار خریداری کرده و در صنایع ذکرشده استفاده کرد.

خریدوفروش ورق آلومینیومی در انواع ساده، آجدار، رنگی و فرمدار

خریدوفروش ورق آلومینیومی در انواع ساده، آجدار، رنگی و فرمدار

خریدوفروش ورق آلومینیومی در انواع ساده، آجدار، رنگی و فرمدار از طریق بزرگانی فرتاک امکان‌پذیر است. فرتاک تمامی مدل‌های ورق آلومینیومی را در ابعاد و ضخامت‌های مختلف عرضه می‌کند.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا