آلومینیومپروفیل آلومینیومی

قیمت روز پروفیل آلومینیوم اختصاصی | ۵۰۰۰ |۶۰۰۰|۷۰۰۰

آلومینیوم فلزی مقاوم، سبک، بادوام، شکل‌پذیر و قابل بازیافت است که از آن در صنایع مختلف استفاده می‌شود. این فلز پس از فولاد بیشترین استفاده را در صنایع مدرن دارد. آلومینیوم از مقاومت نسبتاً خوبی در برابر ضربه و خوردگی برخوردار است. بااین‌حال در تولید قطعات آلومینیومی از آلیاژهای متفاوتی استفاده می‌شود تا میزان استحکام آن افزایش یابد. یکی از قطعات پراستفاده آلومینیومی، پروفیل است. پروفیل‌ها دارای انواع و مدل‌های مختلفی هستند و از مقاومت و قیمت متفاوتی برخوردارند. امکان سفارش پروفیل در ابعاد دلخواه نیز وجود دارد. قیمت روز پروفیل آلومینیوم اختصاصی با توجه به عوامل مختلفی تعیین می‌شود.

انواع پروفیل آلومینیومی

قیمت روز پروفیل آلومینیوم اختصاصی | انواع پروفیل

پروفیل به قطعات آلومینیومی با طول و عرض مشخص گفته می‌شود. مواد اولیه پروفیل، بیلت‌های آلومینیومی است. در تولید پروفیل از قالب‌های مختلفی استفاده می‌شود. به همین دلیل پروفیل‌ها دارای اشکال و ابعاد مختلفی هستند. به‌طورکلی برخی از انواع پروفیل آلومینیومی عبارت‌اند از:

  • پروفیل سبک: پروفیل سبک به مقاطع نازک و توخالی گفته می‌شود که از آن در صنایع مختلف و تولید قطعات کوچک استفاده می‌شود.
  • پروفیل نیمه سنگین: در تولید این پروفیل‌ها از قالب‌ها و بیلت‌های بیشتری استفاده می‌شود و معمولاً به شکل ورقه یا قوطی‌های درزدار یا توخالی است.
  • پروفیل سنگین: پروفیل‌های سنگین به مقاطع توپر گفته می‌شود که به روش گرم کاری تولید می‌شوند.

شکل پروفیل‌ها نیز باهم متفاوت است. پروفیل ساده، پروفیل شیاردار، پروفیل U شکل، پروفیل درزدار و پروفیل کنج دار برخی از انواع پروفیل‌های آلومینیومی هستند. برای اطلاع از میزان قیمت هریک از پروفیل‌ها می‌توان به سایت قیمت روز پروفیل آلومینیوم اختصاصی مراجعه کرد.

پروفیل آلومینیوم اختصاصی چیست؟

قیمت روز پروفیل آلومینیوم اختصاصی | پروفیل اختصاصی

هنگامی‌که بحث انواع پروفیل‌های آلومینیومی پیش می‌آید؛ برای بسیاری از افراد این سؤال مطرح می‌شود که پروفیل آلومینیوم اختصاصی چیست؟ پروفیل آلومینیوم اختصاصی به قطعات آلومینیومی گفته می‌شود که به‌طور اختصاصی توسط تولیدی‌ها و شرکت‌های سازنده پروفیل، برای درب و پنجره خاصی طراحی‌شده‌اند. مراکز مختلفی درزمینهٔ تولید پروفیل‌های آلومینیومی فعالیت می‌کنند. پروفیل‌های اختصاصی به دو روش کارگاهی و صنعتی تولید می‌شوند. هرکدام از روش‌ها دارای مزایایی است اما معمولاً کیفیت پروفیل‌های صنعتی که با ماشین‌آلات تولید می‌شوند، بهتر است. قیمت روز پروفیل آلومینیوم اختصاصی توسط سایت‌ها و نمایندگی‌های فروش این پروفیل اعلام می‌گردد.

قیمت روز پروفیل آلومینیوم اختصاصی

قیمت روز پروفیل آلومینیوم اختصاصی

قیمت پروفیل بستگی به عوامل مختلفی همچون نوع آلیاژ به‌کاررفته، میزان ضخامت و وزن پروفیل دارد. برای اطلاع از لیست قیمت روز پروفیل آلومینیوم اختصاصی می‌توانید به سایت فرتاک مراجعه نمایید. فرتاک انواع پروفیل‌ها و قطعات آلومینیومی را به‌صورت عمده و با مناسب‌ترین قیمت به فروش می‌رساند.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا