آلومینیوملوله آلومینیومی

قیمت لوله آلومینیوم درزدار & بدون درز خوش تراش عمده ای پامنار

قیمت لوله آلومینیوم پامنار

بازار پامنار ، معروف ترین بازار خرید آلومینیوم و مشتفات آلومینیومی است و بیشتر مشتریان از این بازار خرید می کنند. لوله آلومینیومی با توجه به کاربردهای بسیار زیادی که دارد ، پر مصرف ترین شکل تولید شده از آلومینیوم می باشد و قیمت لوله آلومینیوم پامنار در هر یک از شرکت های تولیدی با توجه به مواد اولیه ای که در تولید محصولات استفاده می کنند ، متغیر است.

قیمت لوله آلومینیوم پامنار

قیمت لوله آلومینیوم پامنار

در تعیین قیمت لوله آلومینیوم پامنار عوامل مختلفی دخیل هستند ، همانطور که می دانید مهم تریم عامل تاثیر گذار در قیمت آلومینیوم نرخ دلار می باشد و با توجه به اینکه تغییرات نرخ دلار در کشورمان بسیار زیاد است ، به دنبال آن قیمت محصولاتی که بر اساس دلار تعیین می شوند نیز تغییر می کند. همچنین یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در قیمت لوله آلومینیوم پامنار ، حجم سفارش مشتری ، ابعاد و اندازه های سفارش داده شده و نحوه خرید است. به همین دلایل پیشنهاد ما این است که جهت اطلاع از قیمت روز لوله آلومینیوم با کارشناس فروش ما تماس بگیرید تا پس از استعلام قیمت دقیق و اطلاع از موجودی کالاهای درخواستی خود ، برای ثبت سفارش قطعی اقدام نمایید.

انواع لوله‌های آلومینیومی

لوله های آلومینیومی شامل دو مدل هستند ، درز دارد و بدون درز. هر کدام از این مدل ها با توجه به ویژگی ها و مزیت هایی که دارند ، کاربردشان متفاوت است که با ابعاد و ضخامت متفاوت و با در نظر گرفتن قیمت لوله آلومینیومی ایده آل در بازار موجود هستند.

انواع لوله‌های آلومینیومی

لوله‌های آلومینیومی بدون درز

لوله های آلومینیومی بدون درز به صورتی تولید می شوند که هیچ ردی از درز در خود جای نمی گذارند. این لوله ها به هنگام وارد کردن شمش ها به داخل کوره لوله‌ ها از همان اول شکل ظاهری خودشان را حفظ می کنند و نیازی به مرحله جوشکاری و ایجاد درز جوش در آنها نیست. بنابراین با استفاده از لوله های بدون درز ، خبری از نشتی در لوله‌ها نیست و  در سیالات حساس مثل گازهای فشار قوی و انتقال مواد شیمیایی کاربرد دارند. لوله های بدون درز گران تر از سایر لوله ها هستند.

لوله‌های آلومینیومی درزدار

فرایند تولید لوله های آلومینیومی درزدار بدین صورت است که ورق‌های آلومینیوم به صورت رول شده به یکدیگر عملیات جوشکاری روی آن‌ها انجام می گیرد و باعث ایجاد درز در لوله می شود. لوله های درز دارد هزینه مناسبتری نسبت به لوله های بدون درز دارند و بیشتر در صنایعی مورد استفاده قرار می گیرند که طول لوله باید بزرگ باشد.

نحوه خرید لوله آلومینیوم از بازار پامنار

قیمت لوله آلومینیوم پامنار

برای خرید لوله آلومینیومی از بازار پامنار ، می توانید به شرکت بازرگانی فرتاک مراجعه کنید. مزیت مجموعه تولیدی فرتاک این است که هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی شرایط خرید را فراهم کرده است و محصولات با کیفیتی را با قیمتی مقرون به صرفه عرضه بازار می کند.

خرید لوله آلومینیوم از بازار پامنار

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا