فلزات رنگین
خانه / پروفیل آلومینیومی / تولیدکننده انواع مقاطع آلومینیومی در سایز سفارشی

تولیدکننده انواع مقاطع آلومینیومی در سایز سفارشی

تولیدکننده مقاطع آلومینیومی سایز سفارشی انواع قطعات را با بهترین کیفیت تولید و در اختیار فروشگاه‌ها قرار می‌دهند. آلومینیوم یکی از پرمصرف‌ترین نوع فلزات در صنایع محسوب می‌شود. این فلز در اشکال و قطعات مختلفی تولید می‌شود. هر قطعه از کارایی ویژه‌ای برخوردار است. جهت تولید مقاطع از آلیاژهای مختلفی استفاده می‌شود. آلیاژهای آلومینیومی دارای ۸ گروه مختلف هستند. این آلیاژها از ۱۰۰۰ تا ۸۰۰۰ تقسیم‌بندی می‌شوند. عناصر به‌کاررفته در آلیاژها نیز متفاوت است. می‌توان مقاطع آلومینیومی مورداستفاده در صنایع را با وزن و ابعاد دلخواه سفارش داد. معمولاً کارگاه‌های تولیدی این قطعات را سفارش سازی می‌کنند.

انواع مقاطع آلومینیومی آلیاژی

تولیدکننده مقاطع آلومینیومی سایز سفارشی | انواع مقاطع آلومینیومی

مقاطع آلومینیومی بسیار متعدد است. به‌طورکلی برخی از انواع مقاطع آلومینیومی آلیاژی عبارت‌اند از:

  • میلگرد آلومینیومی: میلگردها دارای قطرهای مختلفی هستند. این قطعه در صنایع مختلفی مانند ساختمان‌سازی مورداستفاده قرار می‌گیرد.
  • تسمه آلومینیومی: نام دیگر تسمه آلومینیومی؛ چهار پهلو است. تسمه آلومینیومی جزء قطعات نیمه آمده است و در صنایع برای قالب‌گیری از آن استفاده می‌شود.
  • لوله آلومینیومی: یکی از باکیفیت‌ترین نوع لوله‌ها، لوله آلومینیومی است. این لوله در برابر ضربه، خوردگی و زنگ‌زدگی مقاوم است. ازاین‌رو لوله‌های آلومینیومی در صنایع تحت‌فشار مانند پالایشگاه‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرند.
  • ورق آلومینیومی: یکی دیگر از مقاطع پراستفاده آلومینیومی، ورقه می‌باشد. ورقه‌های آلومینیومی دارای انواع مختلفی همچون ساده، رنگی و آجدار هستند. این ورقه‌ها در دو نوع رول و شیت شده به فروش می‌رسند.
  • پروفیل آلومینیومی: پروفیل نیز یکی دیگر از قطعات نیمه ساخته آلومینیومی است. از پروفیل‌ها جهت تولید درب و پنجره استفاده می‌شود. پروفیل‌های آلومینیومی دارای انواع مختلفی همچون ساده و شیاردار هستند.

بیشتر این قطعات به‌صورت نیمه ساخته هستند و استفاده نهایی آن‌ها در صنایع گوناگون است. تولیدکننده مقاطع آلومینیومی سایز سفارشی تمامی قطعات ذکرشده را با وزن و ابعاد دلخواه در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

کاربرد آلومینیوم در صنایع مختلف

تولیدکننده مقاطع آلومینیومی سایز سفارشی | کاربرد آلومینیوم

کاربرد آلومینیوم در صنایع مختلف بسیار وسیع است. این فلز دارای کارایی‌های متعددی است. مهم‌ترین موارد مصرف آلومینیوم عبارت‌اند از:

  • تولید وسایل نظامی و دفاعی
  • تولید وسایل حمل‌ونقل دریایی، هوایی و ریلی
  • ساخت انواع تجهیزات ساختمانی
  • تولید قطعات آزمایشگاهی و پزشکی
  • تولید وسایل منزل و…

می‌توان قطعات آلومینیومی را از مراکز تولیدکننده مقاطع آلومینیومی سایز سفارشی خریداری کرده و در صنایع ذکرشده استفاده کرد.

تولیدکننده مقاطع آلومینیومی سایز سفارشی

تولیدکننده مقاطع آلومینیومی سایز سفارشی

مجموعه فرتاک یکی از مراکز تولیدکننده مقاطع آلومینیومی سایز سفارشی است. این مجموعه انواع مقاطع آلیاژی را با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت عرضه می‌کند. خرید از فرتاک به دو روش حضوری و اینترنتی امکان‌پذیر است.

آدرس سایت: www.felezkaran.com
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش عمده (خانم تکین)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129623701
پست الکترونیکی: info@felezkaran.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

ابعاد انواع میلگردهای آلومینیومی در صنعت با نازلترین قیمت در فروشگاه فرتاک

برای اینکه بتوانید اطلاعاتی را در باره ابعاد انواع میلگرد آلومینیوم به دست بیاورید می …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده