مقاطع آلومینیوممقاطع آلیاژیلوله آلومینیومیپروفیل آلومینیومی

تولیدکننده ارزان‌ترین لوله‌های آلومینیومی مربع سبک‌وزن با انواع آلیاژ

تولیدکننده ارزان‌ترین لوله‌های آلومینیومی مربع سبک‌وزن

تولیدکننده ارزان‌ترین لوله‌های آلومینیومی مربع سبک‌وزن این کالا را در ابعاد و ضخامت‌های مختلفی تولید و عرضه می‌کند. آلومینیوم فلزی پرکاربرد است که به شکل قطعات مختلف در صنایع مورداستفاده قرار می‌گیرد. لوله آلومینیومی یکی از مقاطعی است که دارای کارایی فراوانی می‌باشد. لوله‌های آلومینیومی دارای قیمت مناسبی هستند اما از این لوله‌ها معمولاً در لوله‌کشی ساختمان استفاده نمی‌شود. چراکه ممکن است باعث فساد آب شوند. بااین‌حال از این لوله‌ها در صنایع دیگر مانند پالایشگاه‌ها استفاده می‌شود. لوله آلومینیومی دارای انواع مختلفی است. لوله مربعی یکی از مقاوم‌ترین نوع لوله‌های آلومینیومی است که توسط مراکز مختلفی عرضه می‌شود.

انواع لوله آلومینیومی

تولیدکننده ارزان‌ترین لوله‌های آلومینیومی مربع سبک‌وزن | انواع لوله آلومینیومی

لوله‌های آلومینیومی برحسب شکل، اندازه، کارایی و نوع آلیاژ دارای انواع مختلفی هستند. برخی از انواع لوله آلومینیومی عبارت‌اند از:

  • لوله‌های بدون درز: این لوله‌ها معمولاً دارای ابعاد کوچکی بوده و در تولید آن‌ها از هیچ‌گونه جوشکاری استفاده‌نشده است. ازاین‌رو لوله‌های بدون درز از مقاومت بالایی برخوردار بوده و بیشتر در شکل گرد تولید می‌شوند.
  • لوله‌های درزدار یا جوشی: نوعی دیگر از لوله‌های آلومینیومی وجود دارد که به علت ابعاد بزرگ در تولید تنها چندین قطعه لوله به‌وسیله جوشکاری به هم متصل می‌شوند. این لوله‌ها به لوله جوشی شهرت دارند و دارای اندازه‌های بزرگی هستند.
  • لوله پروفیل شیاردار: این لوله‌ها معمولاً به شکل‌های مربعی، مستطیلی و هلالی تولید می‌شوند. لوله پروفیل شیاردار بیشترین استفاده را در تولید درب و پنجره دارد.
  • لوله مربعی: لوله‌های مربعی برخلاف لوله‌های ساده گرد در اشکال مربع با ضخامت‌ها و ابعاد مختلفی تولید می‌شوند. این لوله‌ها به علت شکل هندسی خاصی که دارند دارای مقاومت بیشتری هستند. لوله‌های مربعی برخلاف لوله‌های گرد به‌سادگی دچار خمیدگی نمی‌شوند.

تولیدکننده ارزان‌ترین لوله‌های آلومینیومی مربع سبک‌وزن این محصول را در ابعاد و آلیاژهای مختلفی به فروش می‌رساند.

مشخصات و قیمت لوله آلومینیومی مربع

تولیدکننده ارزان‌ترین لوله‌های آلومینیومی مربع سبک‌وزن | مشخصات و قیمت لوله آلومینیوم مربع

لوله‌های مربعی برای کاربردهای قوی‌تر مورداستفاده قرار می‌گیرند. این لوله‌ها در برابر خمیدگی و فرسایش از مقاومت بالایی برخوردارند. از این لوله‌ها در صنایع مختلف مانند تولید قطعات هواپیما و خودرو، وسایل باغبانی، تولید انواع فریم و چارچوب و… مورداستفاده قرار می‌گیرند. قیمت این لوله‌ها با توجه به ابعاد و وزن آن‌ها متفاوت است. جهت اطلاع از مشخصات و قیمت لوله آلومینیومی مربع می‌توانید با نمایندگی‌های تولیدکننده ارزان‌ترین لوله‌های آلومینیومی مربع سبک‌وزن تماس برقرار نمایید.

تولیدکننده ارزان‌ترین لوله‌های آلومینیومی مربع سبک‌وزن

تولیدکننده ارزان‌ترین لوله‌های آلومینیومی مربع سبک‌وزن

بازرگانی فرتاک یکی از مراکز تولیدکننده ارزان‌ترین لوله‌های آلومینیومی مربع سبک‌وزن است. این مجموعه انواع مقاطع آلومینیومی را با بهترین کیفیت و قیمت مناسبی عرضه می‌کند. امکان سفارش مقاطع آلومینیومی در وزن و ابعاد دلخواه نیز وجود دارد.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا