آلومینیومفلز

فروش اینترنتی عمده ای آلومینیوم چهار پهلو ارزان

حتماً تاکنون نام آلومینیوم چهار پهلو به گوشتان خورده است. ممکن است این سؤال برای شما پیش آید که آلومینیوم چهار پهلو چیست و چه کاربردی دارد؟ آلومینیوم یکی از فلزات پرکاربرد در صنایع مختلف است که به شکل تسمه و چهار پهلوهای گرد و یا مربعی تولید و عرضه می‌شوند. آلومینیوم چهار پهلو با نام تسمه آلومینیومی نیز شناخته‌شده است. تسمه‌ها دارای ضخامت و کدهای مختلفی هستند. هر یک از این چهار پهلوها در صنایع متفاوتی مورداستفاده قرار می‌گیرند. فروش اینترنتی آلومینیوم چهار پهلو ارزان از طریق مراکز مختلفی ازجمله سایتی که در آن قرار دارید؛ امکان‌پذیر است.

قیمت فروش چهار پهلو آلومینیومی

فروش اینترنتی آلومینیوم چهار پهلو ارزان | قیمت چهار پهلو

قیمت فروش چهار پهلو آلومینیومی بستگی به عوامل مختلفی دارد. ابعاد و وزن چهار پهلو، نوع آلیاژ به‌کاررفته در آن، تعداد شاخه‌های چهار پهلو و نرخ ارز برخی از عوامل مؤثر در میزان قیمت چهار پهلو محسوب می‌شوند. اگر این کالا را به‌صورت مستقیم از فروشگاه‌هایی که درزمینهٔ فروش اینترنتی آلومینیوم چهار پهلو ارزان فعالیت دارند؛ تهیه کنید؛ هزینه بسیار کمتری پرداخت خواهید کرد.

موارد مصرف و کاربرد چهار پهلو آلومینیومی

فروش اینترنتی آلومینیوم چهار پهلو ارزان | کاربرد چهار پهلو آلومینیومی

موارد مصرف و کاربرد چهار پهلو آلومینیومی گسترده است. به‌طورکلی برخی از کاربردهای آلومینیوم چهار پهلو عبارت‌اند از:

  • تولید انواع مخازن سوخت ضدزنگ
  • تولید انواع سازه‌های ساختمانی و قرنیز
  • تولید قطعات اتومبیل
  • تولید قطعات هواپیما
  • تولید سقف‌های کاذب و پوشش سقف‌های ساختمانی
  • تولید وسایل رسانای الکتریکی و حرارتی و…

باید نوع آلیاژ چهار پهلو را با توجه به صنایع مورداستفاده انتخاب کرد. چراکه در تولید آلومینیوم چهار پهلو از آلیاژهای مختلفی استفاده می‌شود.

آلیاژهای به‌کاررفته در چهار پهلو

فروش اینترنتی آلومینیوم چهار پهلو ارزان | آلیاژهای به کار رفته در چهار پهلو

در تولید آلومینیوم چهار پهلو بیشتر از آلیاژهای گروه ۶۰۰۰ و ۷۰۰۰ استفاده می‌شود. چهار پهلو آلیاژ ۶۰۶۳ در صنایع ساختمان‌سازی کاربرد دارد. این آلیاژ دارای مقاومت نسبتاً خوبی است و وزن کمی دارد. بیشتر چهار پهلو تولیدی کشور از آلیاژ ۷۰۰۰ تولید می‌شوند. این آلیاژ با عناصر دیگر ترکیب‌شده و دارای مقاومت بالایی است. آلیاژهای ۶۰۰۰ و ۷۰۰۰ در ابعاد و ضخامت‌های مختلفی توسط مراکز فروش اینترنتی آلومینیوم چهار پهلو ارزان به فروش می‌رسند. یکی دیگر از آلیاژهای به‌کاررفته در چهار پهلو آلیاژ ۲۰۱۴ است. این آلیاژ نیز در تولید وسایل ساختمان و دکوراسیون مورداستفاده قرار می‌گیرد.

فروش اینترنتی آلومینیوم چهار پهلو ارزان

فروش اینترنتی آلومینیوم چهار پهلو ارزان | فروش اینترنتی آلومینیوم

فروش اینترنتی آلومینیوم چهار پهلو ارزان توسط بازرگانی فرتاک انجام می‌گیرد. این مجموعه انواع چهار پهلو را با آلیاژهای متفاوت عرضه می‌کند. میزان ضخامت و وزن چهار پهلوها باهم متفاوت است. شما می‌توانید چهار پهلو را ارزان‌تر از قیمت بازار و با بالاترین کیفیت از این مرکز خریداری نمایید. خرید بی‌واسطه و حفظ حقوق مشتریان همواره یکی از اهداف بازرگانی فرتاک بوده است. جهت ثبت سفارش با واحد فروش در تماس باشید.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا