تسمه آلومینیومی

شرکت فروش تسمه آلومینیوم پامنار | فروش (@ انواع ) ورق آلومینیومی |

تسمه آلومینیوم پامنار یکی از بهترین و مقاوم‌ترین تسمه‌های بازار محسوب می‌شود. تسمه آلومینیومی را می‌توان نوعی شمش توپر از جنس آلومینیوم دانست که از آن برای تولید قطعات در صنایع متعدد استفاده می‌گردد. درواقع تسمه آلومینیومی را می‌توان جزء مواد اولیه و قطعه‌ای نیمه ساخته دانست که از بیشترین کاربرد برخوردار است. تسمه‌های آلومینیومی برحسب آلیاژ و عنصر مورداستفاده و همچنین ابعاد و اندازه دارای انواع مختلفی هستند. هر یک از انواع تسمه‌ها از میزان مقاومت و کاربرد متفاوتی برخوردارند. می‌توان اندازه‌های مختلف تسمه آلومینیومی را از طریق مراکز فروش پامنار خریداری کرد.

تسمه آلومینیوم پامنار

مدل‌های متنوع تسمه آلومینیومی

مدل‌های متنوع تسمه آلومینیومی را می‌توان از طریق مراکز فروش تسمه آلومینیوم پامنار خریداری کرد. تسمه‌های آلومینیومی را می‌توان به دو نوع کلی تقسیم کرد دسته‌ای از این تسمه‌ها به تسمه‌های آلیاژی ریختگی شهرت دارند و دسته دیگر به آلیاژهای کارپذیر معروف هستند.

آلیاژهای کارپذیر قابلیت فرم پذیری و شکل‌دهی بالایی دارند. ازاین‌رو حجم تولید محصولات کارپذیر بیشتر از محصولات ریختگی می‌باشد. همچنین آلیاژهای آلومینیومی کارپذیر از عناصر و آلیاژهای متنوعی تولید می‌شوند؛ که هر یک از این آلیاژها دارای استحکام و مقاومت متفاوتی است. بیشترین استحکام در بین تسمه آلومینیومی برای تسمه‌های آلیاژی سری ۲۰۰۰ و ۷۰۰۰ می‌باشد.

البته آلیاژهای دیگری نیز برای تولید تسمه آلومینیومی مورداستفاده قرار می‌گیرد؛ که هر آلیاژ دارای خواصی می‌باشد. مثلاً آلیاژهای سری ۵۰۰۰ بسیار مقاوم بوده و در برابر خوردگی از استحکام بالایی برخوردارند. همچنین جوش‌پذیری این آلیاژ بالا می‌باشد. آلیاژ سری ۶۰۰۰ از قابلیت مقاومت و فرم دهی بالایی برخوردار است و بیشتر برای تولید محصولات اکسترود شده استفاده می‌شود.

به‌طورکلی تمامی آلیاژهای تسمه آلومینیومی از مقاومت کششی بالایی برخوردار بوده و استفاده از آن‌ها در صنایع متعدد بسیار مقرون‌به‌صرفه می‌باشد.

تسمه آلومینیوم پامنار | انواع تسمه آلومینیوم

ویژگی تسمه آلومینیومی |

شناخت ویژگی تسمه آلومینیومی به تولیدکنندگان صنایع متعدد کمک خواهد کرد تا شمشی متناسب با صنعت خود خریداری نمایند. ویژگی‌ها و خواص تسمه یا چهار پهلو آلومینیومی با توجه به نوع آلیاژ به‌کاررفته در آن متفاوت است؛ اما به‌طورکلی می‌توان برای تمامی تسمه‌های آلومینیومی ویژگی‌های زیر را در نظر گرفت:

  • مقاومت بالا در برابر ضربه و خوردگی
  • قابلیت شکل‌پذیری و فرم دهی مناسب هادی الکتریکی و گرمایی مناسب
  • عدم‌تغییر رنگ و مقاومت در برابر زنگ‌زدگی و کدر شدن

البته لازم به ذکر است که گریدهای مختلف آلومینیوم آلیاژی از ویژگی‌های خاصی برخوردارند. مثلاً برخی از آلیاژهای آلومینیومی قابلیت ماشین‌کاری و جوش‌پذیری را دارند و برخی دیگر از این قابلیت برخوردار نیستند. درهرصورت شمش یا تسمه آلومینیومی قطعه‌ای مقاوم محسوب شده که می‌توان در تولید انواع قطعات صنعتی از آن استفاده کرد. تسمه آلومینیوم پامنار در انواع وزن‌ها و سایزهای متعدد در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

تسمه آلومینیوم پامنار | ویژگی تسمه آلومینیومی

میزان قیمت تسمه آلومینیومی + @ ورق آلومینیومی

میزان قیمت تسمه آلومینیومی + انواع ورق آلومینیومی با توجه به مشخصات فنی و نوع آلیاژ به‌کاررفته در آن متفاوت خواهد بود. معمولاً کارخانه‌ها هزینه‌های تولیدی متفاوتی برای تسمه آلومینیومی در نظر می‌گیرند؛ که این هزینه به هزینه‌های مواد اولیه و بیلت آلومینیوم اضافه می‌شود. همچنین وزن و اندازه تسمه و چهار پهلو آلومینیومی تعیین‌کننده قیمت آن خواهد بود.

اگر قصد خرید تسمه آلومینیومی با کمترین قیمت را دارید؛ بهتر است به شکل مستقیم به مراکز تولیدکننده مراجعه نمایید. مرکز فروش تسمه آلومینیوم پامنار یکی از بهترین مراکزی است که انواع قطعات آلومینیومی را با پایین‌ترین نرخ به مشتریان عرضه می‌کند خرید از این مجموعه بسیار به‌صرفه خواهد بود.

تسمه آلومینیوم پامنار | قیمت تسمه آلومینیومی

شرکت فروش تسمه آلومینیوم پامنار

شرکت فروش تسمه آلومینیوم پامنار یکی از بهترین مراکز فروش انواع قطعات فلزی است؛ که در شهر تهران فعالیت دارد. این مرکز شامل فروشگاه‌های متعدد بوده و محصولات خود را به شکل‌های حضوری و اینترنتی عرضه می‌کند. مجموعه تولیدی و بازرگانی فرتاک نیز یکی از بهترین فروشگاه‌های این مرکز محسوب می‌شود که محصولات خود را به شکلی کاملاً مستقیم و بی‌واسطه به مشتریان عرضه می‌نماید. برای خرید از این بازرگانی می‌توانید با کارشناسان واحد فروش این مجموعه در تماس بوده و پس از استعلام قیمت‌ها سفارش‌های خود را در کمترین زمان دریافت نمایید.

تسمه آلومینیوم پامنار | مرکز فروش تسمه آلومینیوم

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا