میلگرد آلومینیوم

;معرفی کارگاه تولیدکننده میلگرد آلومینیوم (%۹۵-۹۰) پامنار

میلگرد آلومینیوم پامنار با بالاترین درجه کیفی و مقاومت عالی در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. میلگرد آلومینیومی؛ میله‌ای مستحکم و فلزی است که حدود ۹۰ تا ۹۵ درصد آن از آلومینیوم خالص تشکیل‌شده است. برای تولید این میلگردها آلومینیوم را با آلیاژهای دیگری نیز ترکیب می‌کنند. هر یک از این آلیاژها دارای خواصی بوده و با توجه به نوع آلیاژ به‌کاررفته در آن مقاومت و استحکام میلگرد آلومینیومی متفاوت خواهد بود. میلگردهای ساخته‌شده توسط تولیدکنندگان پامنار از بهترین درجه کیفی برخوردار بوده و دارای کاربردهای متعدد هستند. می‌توان این میلگردها را در قطرها و سایزهای مختلف خریداری کرد.

میلگرد آلومینیوم پامنار

میلگرد آلومینیومی در چه زمینه‌هایی کاربرد دارد؟

سؤالی که ممکن است ذهن شما مشتریان عزیز را به خود مشغول کرده باشد این است که میلگرد آلومینیومی در چه زمینه‌هایی کاربرد دارد؟ باید گفت که کاربردها و مصارف میلگرد آلومینیومی بسیار وسیع است. از مهم‌ترین مصارف این میلگردها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • برای تولید و ساخت انواع قطعات وسایل حمل‌ونقل هوایی، دریایی و زمینی مانند تولید قطعات هواپیما، کشتی، قایق، خودرو و… از این میلگردها استفاده می‌شود.
 • برای تولید برخی از قطعات ساختمانی همچون قرنیزها، سقف‌های کاذب و نرده‌ها از میلگرد آلومینیومی استفاده می‌گردد.
 • جهت تولید برخی از انواع مخازن انبارها از این میلگردها استفاده می‌گردد. چراکه مخازن آلومینیومی ضدزنگ و رطوبت بوده و دچار فرسایش نمی‌شوند.
 • جهت تولید برخی از وسایل نظامی مانند اسلحه از میلگرد آلومینیومی استفاده می‌شود.
 • برای ساخت و تولید برخی از ملزومات غواصی مانند کپسول‌ها از میلگرد استفاده می‌گردد.

درواقع می‌توان گفت میلگردهای آلومینیومی دارای کاربردهای گسترده‌ای بوده و در بیشتر صنعت‌ها کاربرد و مصارف دارند. میلگرد آلومینیوم پامنار یکی از باکیفیت‌ترین نوع میلگردها محسوب می‌شود که می‌توان از آن در تمامی صنایع ذکرشده استفاده کرد.

میلگرد آلومینیوم پامنار | کاربرد میلگرد آلومینیوم

نقاط قوت میلگرد آلومینیومی

اکنون ممکن است این سؤال برای شما پیش آید که میلگرد آلومینیومی دارای چه ویژگی‌هایی است که این قطعه را به یکی از پرکاربردترین و پرفروش‌ترین قطعات صنعتی تبدیل کرده است. از مهم‌ترین نقاط قوت میلگرد آلومینیومی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • این میلگردها نسبت به میلگردهای فلزی دیگر از وزن سبکی برخوردارند. به همین دلیل وسایلی که از این میلگرد تولید می‌شوند به‌راحتی قابلیت جابه‌جایی و حمل‌ونقل را دارند.
 • میلگردهای آلومینیومی به‌راحتی قابلیت فرم پذیری را دارند. درواقع شکل‌پذیری این فلز به روش‌های خمشی و کششی آسان بوده و می‌توان به‌راحتی آن را در صنایع مختلف استفاده کرد.
 • یکی دیگر از نقاط قوت آلومینیوم این است که دسترسی به این فلز آسان بوده و معمولاً میزان قیمت آن مناسب می‌باشد.
 • میلگرد آلومینیومی در حین سبک بودن از استحکام و مقاومت خوبی برخوردار است و در برابر ضربه بسیار مقاوم می‌باشد.

میلگرد آلومینیوم پامنار تمامی ویژگی‌ها و مزایای ذکرشده را دارا می‌باشد و در اندازه‌های مختلف عرضه می‌شود.

میلگرد آلومینیوم پامنار | نقاط قوت میلگرد آلومینیوم

مهم‌ترین عوامل تعیین‌کننده قیمت میلگرد آلومینیومی

میلگرد آلومینیوم معمولاً با نوسان قیمت همراه است. علت این نوسانات و اختلاف قیمت عوامل متعددی می‌تواند باشد. از مهم‌ترین عوامل تعیین‌کننده قیمت میلگرد آلومینیومی موارد زیر می‌باشد:

 • نوع آلیاژ میلگرد: برای تولید این قطعه از آلیاژهای مختلف سیلیسیم، روی، مس و … استفاده می‌شود. هر آلیاژ دارای قیمت متفاوتی است.
 • قطر میلگرد: هراندازه میلگرد آلومینیومی قطورتر باشد وزن آن نیز افزایش‌یافته و درنتیجه قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود.
 • درجه کیفی میلگرد: میلگردها با کیفیت‌های مختلفی عرضه می‌شوند. برخی از این قطعات ضدزنگ بوده و درنتیجه دارای قیمت بیشتری هستند.

میلگرد آلومینیوم پامنار با مناسب‌ترین قیمت در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

میلگرد آلومینیوم پامنار | قیمت میلگرد

خرید میلگرد آلومینیوم پامنار از کارگاه اصلی

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]برای خرید میلگرد آلومینیوم پامنار بهتر است به یکی از اصلی‌ترین تولیدکنندگان آن یعنی مجموعه فرتاک مراجعه نمایید.[/box] این مجموعه میلگردها را با قطرها و اندازه‌های مختلف و با بهترین درجه کیفی عرضه می‌کند. همچنین فرتاک قیمت بسیار مناسبی برای محصولات خود در نظر گرفته است.

میلگرد آلومینیوم پامنار | خرید میلگرد

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا