آلومینیومآلومینیوم 7000پروفیل آلومینیومیفلز

خرید با بهترین قیمت آلومینیوم ۷۰۰۰ شاخه‌ای

آلومینیوم ازجمله فلزاتی است که پس از استخراج از پوسته زمین در صنایع مختلف مورداستفاده قرار می‌گیرد. آلومینیوم از فلزات شکل‌پذیری است که می‌توان به‌راحتی آن را تغییر شکل داد. به همین دلیل این فلز در اشکال گوناگونی تولید می‌شود. پروفیل، میلگرد، ورقه، شمش و… برخی از اشکال آلومینیوم محسوب می‌شوند. برای تولید این اشکال از آلیاژهای مختلفی استفاده می‌شود. آلیاژ آلومینیومی ۷۰۰۰ یکی از آلیاژهای کاربردی است که در تولید بیشتر قطعات آلومینیومی استفاده می‌شود. قیمت آلومینیوم ۷۰۰۰ شاخه‌ای نیز توسط مراکز تولیدی اعلام‌شده و در اختیار خریداران قرار می‌گیرد.

پروفیل‌های آلومینیومی ۷۰۰۰

قیمت آلومینیوم 7000 شاخه‌ای | پروفیل آلومینیومی

پروفیل یکی از قطعات پرفروش آلومینیوم است که از آن بیشتر برای تولید درب و پنجره استفاده می‌شود. پروفیل‌های آلومینیومی دارای انواع مختلفی همچون مربعی، هلالی، مستطیلی و… هستند. این پروفیل‌ها در انواع ساده و شیاردار تولید می‌شوند که هرکدام دارای قیمت‌های متفاوتی می‌باشند. آلیاژهای ۶۰۰۰ و ۷۰۰۰ ازجمله آلیاژهای پرکاربرد در تولید پروفیل هستند. پروفیل‌های آلومینیومی ۷۰۰۰ بسیار مستحکم و مقاوم بوده و از قیمت خوبی نیز برخوردارند. ضخامت و ابعاد پروفیل‌ها متفاوت است می‌توان با توجه به موارد مصرف پروفیل وزن و ابعاد آن را سفارش داد؛ بنابراین قیمت آلومینیوم ۷۰۰۰ شاخه‌ای با توجه به ضخامت و ابعاد آن متفاوت است.

قیمت آلومینیوم ۷۰۰۰ شاخه‌ای

قیمت آلومینیوم 7000 شاخه‌ای

آلومینیوم گروه ۷۰۰۰ از دو عنصر اصلی آلومینیوم و روی تولیدشده‌اند. این آلیاژ از مقاومت بالایی برخوردار است. قیمت آلومینیوم ۷۰۰۰ شاخه‌ای در رنج میانی قرار دارد. باید توجه داشت که آلومینیوم ازجمله فلزاتی است که به‌صورت کیلویی به فروش می‌رسد بنابراین قیمت این کالا با توجه به فاکتورهای مختلفی تعیین می‌شود. ضخامت شاخه، ابعاد شاخه، وزن شاخه آلومینیومی و روش خرید از عوامل مؤثر بر میزان قیمت آلومینیوم محسوب می‌شوند. جهت اطلاع کامل از قیمت آلومینیوم ۷۰۰۰ شاخه‌ای بهتر است با نمایندگی‌های فروش این محصول تماس برقرار نمایید.

کاربردهای آلومینیوم ۷۰۰۰

قیمت آلومینیوم 7000 شاخه‌ای | کاربرد آلومینیوم 7000

ازآنجایی‌که قیمت آلومینیوم ۷۰۰۰ شاخه‌ای مناسب است از این آلیاژ در موارد متعددی استفاده می‌شود. کاربردهای آلومینیوم ۷۰۰۰ بسیار گسترده است. به‌طورکلی برخی از موارد مصرف آلومینیوم ۷۰۰۰ عبارت‌اند از:

  • تولید قطعات خودرو
  • تولید برخی از قطعات هواپیما
  • ساخت فریم دوچرخه
  • صنایع نظامی و هوافضا
  • صنایع حمل‌ونقل دریایی و… .

خرید مستقیم آلومینیوم ۷۰۰۰

قیمت آلومینیوم 7000 شاخه‌ای | خرید مستقیم آلومینیوم 7000

خرید مستقیم آلومینیوم ۷۰۰۰ از طریق مراکز گوناگونی به‌صورت حضوری و اینترنتی امکان‌پذیر است. بازرگانی فرتاک نیز یکی از مراکزی است که انواع قطعات آلومینیومی را با بهترین قیمت عرضه می‌کند. آلومینیوم ۷۰۰۰ شاخه‌ای با ابعاد و ضخامت‌های مختلفی توسط مجموعه فرتاک به فروش می‌رسد. جهت ثبت سفارش با واحد پشتیبانی این مجموعه در ارتباط باشید.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا