آلومینیومآلومینیوم 6061آلومینیوم گروه 1000آلومیینوم 1060آلیاژ آلومینیوممقاطع آلومینیوممقاطع آلیاژی

قیمت خرید آلیاژهای آلومینیومی سیلیسیم دار Felezkaran.com

آلومینیوم یکی از بهترین فلزاتی است که می‌توان از آن در صنایع مختلف به‌ویژه صنایع مدرن استفاده کرد. آلومینیوم قابلیت تغییر شکل را دارد و پس از استخراج می‌توان به دو روش نورد و اکستروژن آن را به شکل قطعات مختلفی تولید کرد. جهت تولید انواع قطعات آلومینیومی از ترکیب عناصر مختلفی استفاده می‌شود. هر عنصر باعث افزایش یکی از خواص آلومینیوم می‌گردد. این عناصر در ۸ گروه مختلف قرار می‌گیرند. یکی از عناصر اصلی که در تولید آلیاژهای آلومینیومی مورداستفاده قرار می‌گیرد، سیلیسیم می‌باشد. قیمت خرید آلیاژهای آلومینیومی سیلیسیم دار توسط مراکز تولیدی تعیین و به نمایندگی‌های فروش اعلام می‌گردد.

انواع آلیاژهای آلومینیومی سیلیسیم دار

قیمت خرید آلیاژهای آلومینیومی سیلیسیم دار | انواع آلیاژهای آلومینیوم

سیلیسیم یکی از عناصری است که باعث ریخته‌گری مناسب‌تر قطعات آلومینیومی می‌شود. سیلیسیم سیال بوده و مقاومت آلومینیوم را افزایش می‌دهد. انواع آلیاژهای آلومینیومی سیلیسیم دار عبارت‌اند از:

  • آلیاژهای گروه ۱۰۰۰: آلومینیوم، آهن و سیلیسیم از عناصر تشکیل‌دهنده این آلیاژ محسوب می‌شوند. آلیاژهای گروه ۱۰۰۰ دارای بیشترین مقدار آلومینیوم هستند. ازاین‌رو به آلیاژ خالص تجاری شهرت دارند. آلیاژهای گروه ۱۰۰۰ رسانای حرارتی و الکتریکی مناسبی هستند. این آلیاژ مقاومت خوبی در برابر خوردگی دارد. در تولید مخزن‌های شیمیایی و انواع لوله آلومینیومی استفاده می‌شود. همچنین در تولید برخی وسایل برقی منزل نیز از آلیاژ گروه ۱۰۰۰ استفاده می‌شود.
  • آلیاژهای گروه ۴۰۰۰: آلومینیوم و سیلیسیم دو عنصر اصلی این آلیاژ محسوب می‌شوند. آلیاژ گروه ۴۰۰۰ در تولید قطعات پیچیده مورداستفاده قرار می‌گیرد. این آلیاژ مقاومت خوردگی مناسبی دارد.
  • آلیاژهای گروه ۶۰۰۰: آلیاژهای گروه ۶۰۰۰ از ترکیب آلومینیوم، سیلیسیم و منیزیم تشکیل‌شده‌اند. این آلیاژها به علت مقاومت بالا به آلیاژهای ساختمانی شهرت دارند. این آلیاژ فرم پذیر، جوش پذیر و مقاومت در برابر خوردگی بالایی دارد. از آلیاژهای گروه ۶۰۰۰ علاوه بر صنایع ساختمانی در صنایع خودروسازی نیز جهت تولید قطعات بیرونی خودرو نیز استفاده می‌شود.

قیمت خرید آلیاژهای آلومینیومی سیلیسیم دار با توجه به نوع قطعه و ابعاد آن متفاوت است؛ اما معمولاً این آلیاژ دارای قیمت بالایی نیست.

 

قیمت خرید آلیاژهای آلومینیومی سیلیسیم دار

قیمت خرید آلیاژهای آلومینیومی سیلیسیم دار

قیمت خرید آلیاژهای آلومینیومی سیلیسیم دار با توجه به عوامل مختلفی متغیر است. برخی از این عوامل عبارت‌اند از:

  • نوع شرکت تولیدکننده
  • نوع قطعه
  • وزن و ابعاد قطعه آلومینیومی
  • روش خرید

روش‌های خرید آلیاژهای آلومینیومی Felezkaran.com

قیمت خرید آلیاژهای آلومینیومی سیلیسیم دار | روش خرید آلومینیوم

خرید حضوری و خرید اینترنتی از طریق سایت‌های مختلف برخی از روش‌های خرید آلیاژهای آلومینیومی Felezkaran.com محسوب می‌شود. خرید از طریق بازارهای فروش آلومینیوم نیز یکی دیگر از روش‌های مطمئن می‌باشد. اگر آلومینیوم را از طریق مراکز تولیدی خریداری نمایید از کیفیت محصول مطمئن شده و هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد. بازرگانی فرتاک یکی از مراکز تولید و عرضه انواع قطعات آلومینیوم می‌باشد. خرید از این مجموعه به‌صورت غیرحضوری نیز فراهم‌شده است.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا