آلومینیومآلیاژ آلومینیوممقاطع آلومینیومورق آلومینیومیپروفیل آلومینیومی

فروشندگان آلومینیوم قیمت مناسب برای تولید درب و پنجره

آلومینیوم یکی از پرمصرف‌ترین نوع فلزات در صنایع مدرن محسوب می‌شود. این فلز از پوسته زمین در معادن مختلفی استخراج می‌شود. تعداد معادن آلومینیوم در ایران محدود است. بیشترین آلومینیوم مصرفی کشور از طریق واردات تأمین می‌شود. البته در ایران نیز تعداد محدودی معدن آلومینیوم و کارخانه تولیدی قطعات آلومینیومی وجود دارد. در این کارخانه‌ها انواع قطعات آلومینیومی در آلیاژهای مختلفی تولید می‌شوند. نوع آلیاژهای به‌کاررفته در قطعات آلومینیوم متفاوت است. آلیاژهای آلومینیومی هر یک دارای کاربرد خاصی هستند. مثلاً برخی آلیاژها جهت تولید درب و پنجره مورداستفاده قرار می‌گیرد. مراکز فروش آلومینیوم قیمت مناسب برای درب و پنجره این کالا را در ابعاد و ضخامت مختلف عرضه می‌کند.

انواع پروفیل درب و پنجره ساده و شیاردار

فروش آلومینیوم قیمت مناسب برای درب و پنجره | تنواع پروفیل

قطعات آلومینیومی دارای انواع و مدل‌های مختلفی هستند. ورقه، میلگرد، تسمه، شمش و پروفیل برخی از قطعات نیمه آماده آلومینیوم هستند که در صنایع مختلف مورداستفاده قرار می‌گیرند. پروفیل نوعی قطعه آلومینیومی است که در ابعاد و ضخامت مختلف تولید می‌شود. پروفیل‌ها به‌طورکلی دارای دو نوع هستند:

  • پروفیل ساده: پروفیل‌های ساده دارای اشکالی مانند مربعی و مستطیلی می‌باشند. این پروفیل‌ها برای انواع پنجره‌ها و درب‌های بزرگ و کوچک تولید می‌شوند.
  • پروفیل شیاردار: نوعی دیگر از پروفیل آلومینیومی وجود دارد که به آن شیاردار گفته می‌شود. مزیت این پروفیل این می‌باشد که وزن‌های بالا را به‌راحتی تحمل می‌کند. ازاین‌رو علاوه بر تولید درب و پنجره ازآن‌جهت مصارف دیگر مانند ساخت میز نیز استفاده می‌شود. جهت تولید این پروفیل‌ها از آلیاژهای مقاوم استفاده می‌شود. ازاین‌رو پروفیل‌های شیاردار بسیار مستحکم و بادوام هستند. این نوع پروفیل بعد از مراحل آبکاری نیازی به رنگ کردن دوباره ندارد و دارای سطحی صاف و زیبا می‌باشد.

تمامی مدل‌های پروفیل برحسب وزن و ضخامت دارای انواع مختلفی مانند سبک، متوسط و بزرگ هستند. می‌توان انواع پروفیل درب و پنجره را از طریق مراکز فروش آلومینیوم قیمت مناسب برای درب و پنجره خریداری کرد.

لیست قیمت پروفیل و قطعات آلومینیومی

فروش آلومینیوم قیمت مناسب برای درب و پنجره | لیست قیمت پروفیل

قیمت پروفیل و قطعات آلومینیومی یکسان نیست. عوامل گوناگونی بر میزان قیمت این محصول اثر می‌گذارد. برخی از این عوامل عبارت‌اند از:

  • وزن و ضخامت قطعه
  • ابعاد و اندازه پروفیل و قطعه
  • نوع آلیاژ به‌کاررفته در قطعه

جهت اطلاع دقیق از لیست قیمت پروفیل و قطعات آلومینیومی می‌توانید به سایت‌های فروش آلومینیوم قیمت مناسب برای درب و پنجره مراجعه نمایید.

فروش آلومینیوم قیمت مناسب برای درب و پنجره

فروش آلومینیوم قیمت مناسب برای درب و پنجره

فروش آلومینیوم قیمت مناسب برای درب و پنجره از طریق مراکز مختلفی امکان‌پذیر است. بازرگانی فرتاک یکی از مراکز عرضه انواع قطعات آلومینیومی با قیمت مناسب می‌باشد. خرید از این بازرگانی بسیار به‌صرفه بوده و با دو روش حضوری و اینترنتی امکان‌پذیر است.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا