آلومینیومآلومینیوم 7000فلز

فروش و عرضه آلومینیوم ۷۰۷۵ ارزان‌قیمت | FARTAK

در میان فلزات فولاد و آلومینیوم بیشترین استفاده را در صنایع مختلف دارند. مقاومت و استحکام این دو فلز نسبت به سایر فلزات بیشتر است. آلومینیوم پس از فولاد مستحکم‌ترین و پرمصرف‌ترین فلز در صنایع مختلف محسوب می‌شود. فرم دهی و شکل‌پذیری آلومینیوم بسیار زیاد است. گاهی در تولید قطعات آلومینیومی این فلز را با آلیاژهای دیگر ترکیب می‌کنند تا خصوصیات آن تقویت‌شده و میزان مقاومت آلومینیوم افزایش یابد. یکی از آلیاژهای مهم و کاربردی، آلومینیوم آلیاژ ۷۰۷۵ است. می‌توان این آلیاژ آلومینیومی را به‌صورت جزئی و عمده از مراکز فروش آلومینیوم ۷۰۷۵ ارزان‌قیمت خریداری کرد.

عناصر شیمیایی آلیاژ ۷۰۷۵

فروش آلومینیوم 7075 ارزان‌قیمت | عناصر آلیاژ 7075

آلومینیوم، روی و منیزیم اصلی‌ترین عناصر شیمیایی آلیاژ ۷۰۷۵ محسوب می‌شوند. مس، سیلیکون، آهن، منگنز، تیتانیوم و کروم دیگر عناصر شیمیایی این آلیاژ هستند که مقدار ناچیزی از آنها در آلیاژ ۷۰۷۵ استفاده می‌شود. استحکام و چقرمگی بالا، قابلیت ماشین‌کاری مناسب و استحکام خستگی از ویژگی‌ها و مزایای آلیاژ ۷۰۷۵ میباشد. از معایب این آلیاژ می‌توان به مقاومت کم در برابر خوردگی و ضربه اشاره کرد. همچنین هزینه تولید قطعات آلومینیومی آلیاژ ۷۰۷۵ بالاست و به همین دلیل در صنایع به شکل محدودی مورداستفاده قرار می‌گیرد.

کاربردهای آلومینیوم ۷۰۷۵

فروش آلومینیوم 7075 ارزان‌قیمت | کاربرد آلومینیوم 7075

آلومینیوم ۷۰۷۵ دارای کاربردهای متعددی است. به‌طورکلی برخی از موارد مصرف و کاربردهای آلومینیوم ۷۰۷۵ عبارت‌اند از:

  • ساخت قطعات هواپیما
  • تولید سازه‌های فضایی و هوایی
  • تولید قطعات اتومبیل
  • ساخت قالب‌های پلاستیکی
  • ساخت اسکی
  • کاربردهای هسته‌ای و…

این آلیاژ به شکل‌های مختلفی همچون چهار پهلو، ورقه، لوله و… تولید و عرضه می‌شود. می‌توان اشکال مختلف آلیاژ ۷۰۷۵ را از مراکز فروش آلومینیوم ۷۰۷۵ ارزان‌قیمت خریداری کرد.

مراکز فروش آلومینیوم تهران

فروش آلومینیوم 7075 ارزان‌قیمت | مراکز فروش آلومینیوم

بازارها و مراکز مختلفی درزمینهٔ تولید و پخش عمده انواع قطعات آلومینیومی ازجمله فروش آلومینیوم ۷۰۷۵ ارزان‌قیمت فعالیت می‌کنند. بازار فتح، بازار قلعه مرغی، آهن مکان و… برخی از مراکز فروش آلومینیوم تهران محسوب می‌شوند. برخی از این مراکز آلومینیوم صنعتی و برخی دیگر آلومینیوم ساختمانی را به فروش می‌رسانند. می‌توان قطعات آلومینیوم صنعتی و ساختمانی را به‌صورت اینترنتی نیز از سایت‌های دارای نماد الکترونیک خریداری کرد. خرید اینترنتی به‌شرط معتبر بودن سایت؛ باعث صرفه‌جویی در هزینه‌ها خواهد شد. چراکه با حذف واسطه‌های فروش هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد.

اصلی‌ترین مرجع فروش آلومینیوم ۷۰۷۵ ارزان‌قیمت

اصلی ترین مرجع فروش آلومینیوم 7075 ارزان‌قیمت

مجموعه تولیدی بازرگانی فرتاک یکی از اصلی‌ترین مرجع فروش آلومینیوم ۷۰۷۵ ارزان‌قیمت محسوب می‌شود. این مجموعه انواع قطعات آلومینیومی را به‌صورت حضوری و اینترنتی به فروش می‌رساند. فرتاک آلومینیوم آلیاژ ۷۰۷۵ را در ضخامت‌ها و ابعاد مختلف و به‌صورت عمده عرضه می‌کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش‌ها با واحد فروش فرتاک در ارتباط باشید.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا