میلگرد آلومینیومی

فروش گرد آلومینیوم Al 1-6 پامنار (صنعتی ) | (ضایعات) | بهترین قیمت انواع آلیاژ آلومینیوم

فروش گرد آلومینیوم پامنار در انواع و سایزهای مختلف و با بالاترین کیفیت انجام می‌گیرد. اگر به دنبال مرکز فروش مطمئنی هستید که بتوانید مقاطع فلزی و آلومینیومی را با بالاترین کیفیت ازآنجا خریداری کنید ما به شما فروشگاه‌های واقع در محله پامنار را معرفی می‌نماییم. در محله پامنار می‌توان کمیاب‌ترین مقاطع فلزی را با مناسب‌ترین قیمت خریداری کرد. بیشتر این فروشگاه‌ها درزمینهٔ تولیدی نیز فعالیت داشته و محصولات را با بهترین استانداردهای عرضه می‌نمایند. میلگردهای این مجموعه نیز از تنوع بالای شکل و اندازه برخوردارند.

فروش گرد آلومینیوم پامنار

خصوصیات گرد آلومینیوم ۶۰۶۱ کدام است؟

میلگردهای آلومینیومی ۶۰۶۱ از کیفیت و کارایی بسیار زیادی برخوردار بوده و به همین دلیل به یکی از پرفروش‌ترین مقاطع فلزی بازار تبدیل‌شده‌اند. سؤالی که مطرح است این است که خصوصیات گرد آلومینیوم ۶۰۶۱ کدام است؟ گرد آلومینیوم ۶۰۶۱ حدود ۵ درصد ناخالصی دارد. منظور از ناخالصی این است که این میلگرد تنها از آلومینیوم خالص تولید نشده است بلکه برای ساخت آن از عناصر و ترکیبات دیگر نیز استفاده می‌شود.

ترکیبات اصلی آلیاژ ۶۰۶۱ آلومینیوم، منیزیم و سیلیسیم است. قرارگیری این سه آلیاژ در کنار هم موجب شده میلگردهای مستحکم با مقاومت عالی در برابر خوردگی تولید شوند. این میلگرد قابلیت جوش را نیز داشته و می‌توان به روش‌هایی آن را پردازش کرد. این میلگرد از آلیاژ گروه ۶۰۰۰ و گرید ۶۰۶۱ برخوردار بوده که آلیاژی کارپذیر و مقاوم است. می‌توان از طریق مراکز فروش گرد آلومینیوم پامنار آن را به شکل عمده و در قطرهای گوناگون خریداری کرد.

فروش گرد آلومینیوم پامنار | خصوصیات گرد آلومینیوم 6061

شکل‌های مختلف گرد آلومینیومی

درست است که گرد آلومینیومی تداعی‌کننده حالتی دایره‌ای شکل است اما این محصولات دارای شکل‌های مختلفی هستند که هر یک در صنعتی به‌خصوص کاربرد دارد. برخی از شکل‌های مختلف گرد آلومینیومی به شرح زیر است:

  • گرد مربعی شکل
  • گرد مستطیلی شکل
  • گرد شش‌گوش
  • گرد دایره‌ای

میزان مقاومت و استحکام هر یک شکل‌ها متفاوت است. برای تولید هر شکل از آلیاژ خاصی استفاده می‌شود. چراکه میزان استحکام و کارایی هر آلیاژ متفاوت بوده و مصارف آن نیز متفاوت و گوناگون خواهد بود. می‌توان برای صنعت خاص خود شکل‌های ویژه و سفارشی گرد آلومینیومی را از طریق مراکز فروش گرد آلومینیوم پامنار خریداری کرد.

فروش گرد آلومینیوم پامنار | شکلهای مختلف گرد آلومینیومی

مراحل تولید گرد آلومینیومی

مراحل تولید گرد آلومینیومی می‌تواند با توجه به نوع کمپانی و شرکت تولیدکننده آن متفاوت باشد. بااین‌حال می‌توان برای ساخت میلگردها روش تولید یکسانی را نیز در نظر گرفت. این روش قالب و متداول بوده و که اکثر تولیدکنندگان از آن استفاده می‌کنند و تفاوت در جزئیاتی میباشد. روش اکستروژن روشی است که برای تولید و ساخت این میلگردها استفاده می‌شود.

در این روش بیلت آلومینیومی مذاب شده و مواد مذاب با فشار به قالب وارد می‌شود. با فشار ماده مذاب و خارج شدن آن از قالب میلگرد به شکل قالب درخواهد آمد. در مرحله آخر میلگرد پردازش‌شده تا کجی‌های آن برطرف شود. میلگردها توسط دستگاه مخصوص از هر دو طرف کشیده می‌شوند تا کاملاً یکدست و صاف شوند. معمولاً میلگردهایی که در پامنار عرضه می‌شوند نیز به این شکل تولید می‌شوند. می‌توان از طریق مراکز فروش گرد آلومینیوم پامنار آن‌ها را خریداری کرد.

فروش گرد آلومینیوم پامنار | مراحل تولید گرد آلومینیومی

برای تولید میلگرد از کدام آلیاژ آلومینیومی استفاده می‌شود؟

سؤالی که ممکن است برای شما نیز مطرح‌شده باشد این است که برای تولید میلگرد از کدام آلیاژ استفاده می‌شود؟ معمولاً انتخاب آلیاژ بستگی به نوع صنعت مصرفی و نوع کمپانی تولیدکننده میلگرد دارد. همان‌طور که میدانید هر سری از آلیاژهای آلومینیومی دارای مشخصاتی بوده که این ویژگی‌ها سبب شده هر آلیاژ از کاربرد مشخصی برخوردار باشد.

آلیاژهایی که برای تولید میلگرد استفاده می‌شود در ۸ گروه از ۱۰۰۰ تا ۸۰۰۰ جای می‌گیرند. آلیاژهای ۲۰۰۰، ۶۰۰۰ و ۷۰۰۰ بیشترین استفاده را جهت تولید میلگرد دارند؛ چراکه میزان استحکام این محصولات بیشتر بوده و در برابر خوردگی نیز مقاومت بیشتری از خود نشان می‌دهند. می‌توان با توجه به مصارف خود میلگرد را با آلیاژ مناسب آن خریداری کرد.

فروش گرد آلومینیوم پامنار | آلیاژهای مورداستفاده در تولید میلگرد

مرکز عرضه و فروش گرد آلومینیوم پامنار

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]فرتاک یکی از تولیدکنندگان و مرکز عرضه و فروش گرد آلومینیوم پامنار است.[/box] این مرکز با چندین سال سابقه درخشان و در محله پامنار فعالیت می‌کند‌. فرتاک درزمینهٔ محصولات آلومینیومی و برنجی مدعی ارائه انواع خدمات با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت است.

محصولات فرتاک بسیار متنوع بوده گرد آلومینیومی، ورق آلومینیومی، بیلت آلومینیومی و مقاطع برنجی جزء محصولات پرفروش این مجموعه هستند. می‌توان به شکل غیرحضوری و از طریق تماس با کارشناسان فروش نیز محصولات را با تناژ و حجم بالا خریداری کرد.

فروش گرد آلومینیوم پامنار

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا