آلیاژ آلومینیومتسمه آلومینیومیمقاطع آلومینیوملوله آلومینیومیورق آلومینیومی

قیمت فروش عمده لوله آلومینیومی تولیدشده شرکت فرتاک در بازار تهران

قیمت فروش لوله آلومینیومی تولیدشده شرکت فرتاک

قیمت فروش لوله آلومینیومی تولیدشده شرکت فرتاک بسیار مناسب در نظر گرفته‌شده است. لوله آلومینیومی یکی از مقاطع پراستفاده تولیدشده از آلومینیوم است. جهت تولید لوله‌ها از آلیاژهای مختلفی استفاده می‌شود. ازاین‌رو لوله‌های آلومینیومی دارای کارایی و خصوصیات مختلفی هستند. قیمت این لوله‌ها بستگی به عوامل مختلفی دارد. بااین‌حال اگر لوله‌های آلومینیومی به‌صورت مستقیم از طریق شرکت‌های تولیدی خریداری شود واسطه‌های فروش حذف می‌گردند. با حذف واسطه‌ها هزینه نهایی پرداخت‌شده کاهش می‌یابد و شما می‌توانید مرغوب‌ترین لوله‌ها را با کمترین قیمت خریداری کنید.

پراستفاده‌ترین مقاطع آلومینیومی در صنایع

قیمت فروش لوله آلومینیومی تولیدشده شرکت فرتاک | مقاطع آلومینیومی

آلومینیوم پس از فولاد بیشترین استفاده را در صنایع و به‌ویژه صنایع مدرن دارد. علت مصرف زیاد این فلز مقاومت بالا و قیمت مناسب آن می‌باشد. فلز آلومینیوم را از معادن استخراج می‌کنند و در کارخانه‌ها و کارگاه‌ها آن را در اشکال و قطعات مختلف تولید می‌کنند. هر یک از این قطعات در صنایع خاصی کاربرد دارد. به‌طورکلی برخی از پراستفاده‌ترین مقاطع آلومینیومی در صنایع عبارت‌اند از:

  • ورق آلومینیومی: ورقه‌های آلومینیومی در ضخامت‌ها و ابعاد مختلفی تولید می‌شوند. این ورقه‌ها دارای انواع مختلفی همچون آجدار و رنگی هستند. این ورقه‌ها از آلیاژهای مختلفی تولید می‌شوند. کاربرد ورقه‌های آلومینیومی با توجه به نوع آلیاژ به‌کاررفته در آن‌ها متفاوت است.
  • تسمه آلومینیومی: تسمه آلومینیومی یا چهار پهلو نیز یکی دیگر از قطعات توپر و چهارضلعی ساخته‌شده از آلومینیوم است. از این قطعه برای قالب‌سازی استفاده می‌شود. تسمه‌های آلومینیومی در اندازه‌های مختلفی تولید می‌شوند.
  • لوله آلومینیومی: لوله آلومینیومی یکی از مستحکم‌ترین نوع لوله‌ها محسوب می‌شود. این لوله‌ها دارای اندازه‌های مختلفی هستند. نوع آلیاژ به‌کاررفته در این لوله‌ها متفاوت است.

قیمت فروش لوله آلومینیومی تولیدشده شرکت فرتاک نیز با توجه به ابعاد لوله متفاوت است.

مشخصات لوله آلومینیومی مرغوب

قیمت فروش لوله آلومینیومی تولیدشده شرکت فرتاک | مشخصات لوله آلومینیومی

لوله‌های آلومینیومی به علت مقاومت بالایی که دارند در صنایع تحت‌فشار مانند پالایشگاه‌های نفت و گاز مورداستفاده قرار می‌گیرند. از مشخصات لوله آلومینیومی مرغوب می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مقاومت بالا در برابر ضربه و خوردگی
  • مقاومت در برابر رطوبت و زنگ‌زدگی
  • استحکام و مقاومت بالا

فرتاک بهترین لوله‌های آلومینیومی را تولید و عرضه می‌کند. قیمت فروش لوله آلومینیومی تولیدشده شرکت فرتاک مناسب بوده و به‌صورت حضوری و غیرحضوری به فروش می‌رسد.

قیمت فروش لوله آلومینیومی تولیدشده شرکت فرتاک

قیمت فروش لوله آلومینیومی تولیدشده شرکت فرتاک

قیمت فروش لوله آلومینیومی تولیدشده شرکت فرتاک را می‌توان از طریق تماس با واحد فروش این مجموعه جویا شد. لوله‌های آلومینیومی فرتاک از بهترین آلیاژها تولیدشده و قیمت آن‌ها با توجه به ابعاد لوله متفاوت است. برای خرید و ثبت سفارش می‌توانید با واحد فروش در تماس باشید.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا