آلومینیوممقاطع آلیاژیورق آلومینیومیپروفیل آلومینیومی

مرکز فروش انواع مقاطع آلیاژی | قیمت مقاطع آلیاژی

فلزات در صنایع مختلفی کاربرد دارند. ازجمله فلزات پرمصرف آهن و آلومینیوم هستند. آهن دارای بیشترین مقاومت و استفاده است. پس‌ازآن آلومینیوم در رده دوم قرار می‌گیرد. آلومینیوم دارای وزن کمتری نسبت به آهن است اما مقاومت آن تقریباً با آهن برابری می‌کند. ازاین‌رو در بسیاری از صنایع مدرن این فلز جایگزین فولاد شده است. فلز آلومینیوم قابلیت شکل‌دهی بالایی دارد. این فلز نرم و سبک است و به‌راحتی می‌توان آن را خم کرده و در تولید قطعات مختلف استفاده کرد. جهت تولید مقاطع آلومینیومی از آلیاژهای دیگری نیز استفاده می‌شود تا استحکام آلومینیوم افزایش یابد. می‌توان این قطعات را به‌وسیله عمده و جزئی از طریق مرکز فروش انواع مقاطع آلیاژی خریداری کرد و در صنایع مورداستفاده قرار داد.

انواع مقاطع آلیاژی کدم‌اند؟

مرکز فروش انواع مقاطع آلیاژی | انواع مقاطع آلومینیومی

ممکن است این سؤال برای شما نیز پیش آید که انواع مقاطع آلیاژی کدم‌اند و چه کاربردی دارند؟ قطعات تولیدشده از آلومینیوم بسیار متنوع هستند. از هر قطعه در صنایع مختلفی استفاده می‌شود. آلیاژهای آلومینیومی در ۸ گروه مختلف تقسیم می‌شوند. عناصر تشکیل‌دهنده در هر آلیاژ متفاوت است. برخی از انواع مقاطع آلیاژی عبارت‌اند از:

  • چهار پهلو: چهار پهلو آلومینیومی نوعی قطعه نیمه ساخته است که به آن تسمه آلومینیومی نیز گفته می‌شود. از این قطعه بیشتر جهت تولید دستگیره درب و پنجره استفاده می‌شود.
  • ورقه: ورقه‌های آلومینیومی دارای تنوع بسیار زیادی هستند. ورقه ساده، ورقه رنگی و ورقه آجدار برخی از انواع ورقه‌های آلومینیومی محسوب می‌شوند. این ورقه‌ها در ابعاد و ضخامت مختلفی به‌صورت رولی یا شیت و برگ شده تولید می‌شوند.
  • لوله: لوله‌های آلومینیومی یکی از پرکاربردترین مقاطع آلومینیومی محسوب می‌شوند. این مقاطع دارای مشخصاتی همچون مقاومت بالا در برابر خوردگی، مقاومت در برابر پوسیدگی و زنگ‌زدگی می‌باشد. ازاین‌رو در بیشتر پالایشگاه‌ها و نیروگاه‌ها جهت انتقال سیالات پرفشار از این نوع لوله استفاده می‌شود.
  • پروفیل: پروفیل‌های آلومینیومی نیز قطعاتی هستند که در شکل‌های هلالی، مربعی و مستطیلی تولید می‌شوند. از پروفیل برای تولید درب و پنجره استفاده می‌شود.

مرکز فروش انواع مقاطع آلیاژی تمامی قطعات ذکرشده را با قیمت مناسبی عرضه می‌کند.

قیمت مقاطع آلیاژی مختلف

مرکز فروش انواع مقاطع آلیاژی | قیمت مقاطع آلیازی

قیمت مقاطع آلیاژی مختلف با توجه به نوع آلیاژ به‌کاررفته در آن، نوع برند و وزن قطعه متفاوت است. اگر این مقاطع را به‌صورت عمده و مستقیم از مرکز فروش انواع مقاطع آلیاژی خریداری نمایید؛ هزینه کمتری متقبل خواهید شد.

مرکز فروش انواع مقاطع آلیاژی

مرکز فروش انواع مقاطع آلیاژی

بازرگانی فرتاک جزء یکی از مرکز فروش انواع مقاطع آلیاژی است. این مجموعه تولیدی انواع قطعات آلومینیومی را با بهترین قیمت و با استانداردهای لازم عرضه می‌کند. جهت ثبت سفارش با واحد فروش در تماس باشید.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا