تسمه آلومینیومیمقاطع آلومینیوممقاطع آلیاژیمیلگرد آلومینیومیورق آلومینیومی

فروشگاه مرکزی فروش تسمه‌های آلومینیومی در ابعاد مختلف در بازار پارس امیر

مرکز فروش تسمه‌های آلومینیومی در سری مختلف در بازار پامنار

مرکز فروش تسمه‌های آلومینیومی در سری مختلف در بازار پامنار قیمت مناسبی برای محصولات خود در نظر گرفته است. تسمه آلومینیومی یکی از مقاطع آلیاژی است که در ابعاد و ضخامت‌های مختلفی تولید می‌شود. تسمه‌های آلومینیومی دارای انواع مختلفی هستند و در مدل‌های متنوعی تولید می‌شوند. این تسمه‌ها توسط شرکت‌ها و کارخانه‌های داخلی و خارجی تولیدشده و در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند. از تسمه‌های آلومینیومی در بیشتر صنایع جدید استفاده می‌شود. می‌توان تسمه‌ها را به‌صورت عمده و جزئی از طریق بازارهای خریدوفروش آلومینیوم خریداری کرد.

مقاطع آلومینیومی صنعتی

مرکز فروش تسمه‌های آلومینیومی در سری مختلف در بازار پامنار | مقاطع آلومینیومی

آلومینیوم یکی از فلزاتی است که از قابلیت فرم دهی و شکل‌دهی بالایی برخوردار است. ازاین‌رو این فلز در اشکال و مقاطع مختلفی تولید می‌شود. برخی از مقاطع آلومینیومی صنعتی عبارت‌اند از:

  • ورق آلومینیومی: ورق آلومینیومی پراستفاده‌ترین قطعه آلومینیومی مورداستفاده در صنایع است. ورقه‌ها در ابعاد و ضخامت‌های مختلفی تولید می‌شوند. برخی از ورقه‌ها بدون رنگ و به شکل صاف تولید می‌شوند. مدل‌های دیگر این ورقه‌ها آجدار بوده و سطح آن دارای برآمدگی‌هایی می‌باشد. همچنین ورقه‌ها دارای مدل‌های ساده و رنگی هستند. ورقه‌های رنگی با رنگ کوره‌ای الکترواستاتیک رنگ‌آمیزی شده و در برابر رطوبت و زنگ‌زدگی مقاوم هستند.
  • میلگرد آلومینیومی: میلگرد یکی دیگر از قطعات ساخته‌شده از آلومینیوم است. میلگردها از گریدهای مختلفی تشکیل‌شده و دارای ضخامت‌های مختلفی هستند. می‌توان میلگردها را در طول و قطر دلخواه سفارش داد. از این قطعه برای تولید وسایل ساختمانی و حمل‌ونقل استفاده می‌شود.
  • تسمه آلومینیومی: تسمه آلومینیومی نوعی قطعه توپر است که دارای ابعاد مختلفی است. تسمه‌ها با توجه به نوع آلیاژ به‌کاررفته و ابعاد آن‌ها دارای کارایی مختلفی هستند. از این قطعه در بیشتر صنایع استفاده می‌شود.

مرکز فروش تسمه‌های آلومینیومی در سری مختلف در بازار پامنار این محصول را در ابعاد مختلفی عرضه می‌کند.

مشخصات و قیمت تسمه آلومینیومی

مرکز فروش تسمه‌های آلومینیومی در سری مختلف در بازار پامنار | قیمت تسمه آلومینیومی
steel and aluminium solid bars supplier in Bristol South West UK
http://southweststeelsupplies.co.uk/

تسمه آلومینیومی قطعه‌ای چهارضلعی است که باکیفیت بسیار بالایی عرضه می‌شود. این قطعه جهت قالب‌سازی در صنایع مورداستفاده قرار می‌گیرد. از تسمه‌ها جهت تولید قطعات هواپیما، کشتی، اتومبیل، دوچرخه و وسایل ساختمانی استفاده می‌شود. جهت اطلاع از مشخصات و قیمت تسمه آلومینیومی می‌توانید با مرکز فروش تسمه‌های آلومینیومی در سری مختلف در بازار پامنار تماس برقرار نمایید.

مرکز فروش تسمه‌های آلومینیومی در سری مختلف در بازار پامنار

مرکز فروش تسمه‌های آلومینیومی در سری مختلف در بازار پامنار

بازار پامنار یکی از اصلی‌ترین مراکز توزیع انواع مقاطع آلومینیومی است. در مرکز فروش تسمه‌های آلومینیومی در سری مختلف در بازار پامنار می‌توان مدل‌های مختلف تسمه را با مناسب‌ترین قیمت خریداری کرد. آلیاژهای به‌کاررفته در این تسمه‌ها متفاوت است و با قیمت‌های مختلفی عرضه می‌شوند.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا