آلومینیومآلومینیوم گروه 5000مقاطع آلیاژیفلز

فروش انواع آلیاژهای آلومینیومی در صنایع دریایی + مراکز اصلی فروش آلمینیوم

آلومینیوم فراوان‌ترین فلز در پوسته زمین محسوب می‌شود. این فلز پس از استخراج از زمین در اشکال و قطعات مختلفی تولیدشده و در صنایع مورداستفاده قرار می‌گیرد. از آلومینیوم بیشتر در صنایع جدید مانند صنایع ساختمانی، نظامی، پزشکی، آزمایشگاهی و دریایی استفاده می‌شود. آلومینیوم بسیار شکل‌پذیر بوده و می‌توان به‌وسیله روش اکستروژن آن را در اشکال و قطعات مختلفی تولید کرد. هر یک از قطعات در صنایع مختلف مورداستفاده قرار می‌گیرد. قطعات آلومینیومی دارای تنوع بسیار زیادی هستند. می‌توان انواع قطعات آلومینیومی را در ابعاد و ضخامت‌های مختلف از مراکز فروش آلومینیوم در صنایع دریایی خریداری کرد.

مزیت استفاده از آلومینیوم در صنایع دریایی

فروش آلومینیوم در صنایع دریایی | مزیت استفاده از آلومینیوم

آلومینیوم و آهن دو فلز پراستفاده در صنایع محسوب می‌شوند. مزیت آلومینیوم نسبت به آهن وزن سبک آن می‌باشد. همین وزن سبک سبب می‌شود از آلومینیوم در صنایع دریایی استفاده شود. وزن سبک آلومینیوم سبب کاهش چشمگیر وزن محصول نهایی خواهد شد. درنتیجه وسایل حمل‌ونقل دریایی که از آلومینیوم تولیدشده‌اند راحت‌تر بر سطح آب شناور می‌شوند. مقاومت بالا در برابر رطوبت و زنگ‌زدگی نیز یکی دیگر از مزیت استفاده از آلومینیوم در صنایع دریایی است. آلومینیوم در برابر آب و رطوبت بسیار مقاوم بوده و دچار مشکلاتی نظیر پوسیدگی نمی‌شود. ازاین‌رو می‌توان در صنایع دریایی از آن استفاده کرد.

تولید بدنه انواع قایق‌های تفریحی، گردشگری، ماهیگیری و کشتی‌های مسافربری و نظامی و … از آلومینیوم ساخته‌شده است. آلومینیوم در حالت کلی نرم می‌باشد. ممکن است در برابر ضربه این فلز دچار مشکلاتی نظیر خمیدگی شود. ازاین‌رو جهت تولید وسایل حمل‌ونقل دریایی از آلیاژهای مختلف استفاده می‌شود. ترکیب آلیاژها و عناصر با آلومینیوم سبب تقویت خواص آلومینیوم و افزایش استحکام آن می‌گردد میزان فروش آلومینیوم در صنایع دریایی زیاد است. مقدار زیادی از آلومینیوم تولیدشده در جهان در صنایع دریایی مورداستفاده قرار می‌گیرد.

انواع آلیاژهای آلومینیومی مورداستفاده در صنایع دریایی

فروش آلومینیوم در صنایع دریایی | آلیاژ آلومینیومی دریایی

انواع آلیاژهای آلومینیومی مورداستفاده در صنایع دریایی از طریق مراکز مختلف تولید می‌شوند. یکی از مهم‌ترین انواع آلیاژهای آلومینیومی صنایع دریایی آلیاژ ۵۰۸۳ می‌باشد. این آلیاژ از ترکیب آلومینیوم منیزیم و منگنز تشکیل‌شده است. از ویژگی‌های آلومینیوم ۵۰۸۳ می‌توان به قابلیت جوش‌پذیری مناسب، قابلیت شکل‌گیری خوب، مقاومت به خوردگی بالا و مقاومت در برابر آب و رطوبت اشاره کرد.

از این آلیاژ علاوه بر صنایع دریایی و کشتی‌سازی در صنایع دیگری نیز استفاده می‌شود. به‌طورکلی برخی از مهم‌ترین کاربردهای آلومینیوم آلیاژی ۵۰۸۳ عبارت‌اند از:

  • تولید انواع تانکر حمل سوخت
  • تولید انواع خودروهای نظامی
  • تولید وسایل حمل‌ونقل ریلی و… .

فروش آلومینیوم در صنایع دریایی از طریق مراکز مختلفی امکان‌پذیر است.

مراکز فروش آلومینیوم در صنایع دریایی

فروش آلومینیوم در صنایع دریایی

بازرگانی فرتاک یکی از مراکز فروش آلومینیوم در صنایع دریایی است. این مجموعه انواع قطعات آلومینیومی را با ابعاد و ضخامت متفاوت و با قیمت مناسبی عرضه می‌کند.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا