آلومینیومآلومینیوم 5052

قیمت عمده فروش آلومینیوم ۵۰۵۲

فروش آلومینیوم ۵۰۵۲ | Sell Aluminum 5052

فروش آلومینیوم 5052

امروزه ورقه‌های آلومینیومی در صنایع مختلفی کاربرد دارند. این ورقه‌ها بیشتر به روش نورد گرم و به دو شکل ورقه‌های رولی و ورقه‌های شیت شده تولید می‌شوند. ورقه‌های آلومینیومی بسیار سبک هستند و به همین دلیل استفاده و نصب آن‌ها در صنایع آسان است. این ورقه‌ها ضمن دارا بودن وزن کم از مقاومت و استحکام بالایی در برابر کشش و خوردگی برخوردارند. در تولید ورق‌های آلومینیوم از آلیاژهای مختلفی استفاده می‌شود تا مقاومت ورقه‌های دوچندان شود. یکی از آلیاژهای پرکاربرد و مقاوم آلیاژ گروه ۵۰۰۰ است. در ادامه بیشتر با مراکز فروش آلومینیوم ۵۰۵۲ آشنا خواهید شد.

کارخانه ورق آلومینیوم اراک

کارخانه ورق آلومینیوم اراک

ورقه‌های آلومینیومی در کارخانه‌های متعددی تولید می‌شوند. کارخانه ورق آلومینیوم اراک یکی از این مراکز می‌باشد. این کارخانه دارای سابقه زیادی است و از سال ۱۳۵۱ فعالیت خود را درزمینهٔ تولید آلومینیوم و فرآورده‌های آن آغاز کرده است. روش‌های تولید این کارخانه مطابق با آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا می‌باشد به همین دلیل کیفیت ورقه‌های آلومینیوم کارخانه اراک بسیار زیاد است. شرکت‌ها و نمایندگی‌های این کارخانه درزمینهٔ فروش آلومینیوم ۵۰۵۲ نیز فعالیت می‌کنند.

مشخصات ورق آلومینیوم ۵۰۵۲

مشخصات ورق آلومینیوم 5052

ورق‌های آلومینیوم آلیاژ سری ۵۰۰۰ بسیار مقاوم هستند. از مشخصات ورق آلومینیوم ۵۰۵۲ می‌توان به مقاومت بالای آن در برابر حرارت و جوش‌پذیری و استحکام در برابر خوردگی اشاره کرد. در مراکز فروش آلومینیوم ۵۰۵۲ این ورقه‌ها به شکل نازک و در ابعاد مختلف عرضه می‌گردند. می‌توان این ورقه‌ها را با طرح و ابعاد موردنیاز سفارش داد.

مراکز خرید و فروش آلومینیوم ۵۰۵۲

مراکز خرید آلومینیوم 5052

بازار فتح تهران، بازار قلعه مرغی و خیابان پامنار برخی از مراکز خریدوفروش آلومینیوم ۵۰۵۲ هستند. خرید اینترنتی نیز یکی از روش‌های خرید مستقیم و بی‌واسطه می‌باشد. سایت‌های اینترنتی قیمت مناسبی برای آلومینیوم در نظر می‌گیرند. با خرید از این سایت‌ها در وقت و هزینه‌های شما صرفه‌جویی خواهد شد. برای این کار تنها کافی است که به آدرس اینترنتی مرکز خرید انواع فلز مراجعه نمایید و سفارش‌های خود را با طرح و اندازه دلخواه ثبت کنید.

 

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا