آلومینیوم

مرکز اصلی فروش آلومینیوم ۶۰۸۲ در تهران

فروش آلومینیوم ۶۰۸۲ | Sell Aluminum 6082

فروش آلومینیوم 6082

آلومینیوم پس از فولاد مستحکم‌ترین نوع فلز شناخته می‌شود. این فلز بسیار سبک بوده و درعین‌حال از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار است. پس از استخراج آلومینیوم از زمین آن را با آلیاژهای دیگر ترکیب می‌کنند تا میزان مقاومت آن افزایش یابد. ورقه‌های آلومینیومی در ۸ دسته آلیاژی گروه‌بندی می‌شوند. یکی از پرفروش‌ترین آلیاژهای آلومینیومی سری ۶۰۰۰ است که از آن بیشتر در سازه‌های ساختمانی استفاده می‌شود. در ادامه بیشتر با مشخصات این نوع آلومینیوم و مراکز فروش آلومینیوم ۶۰۸۲ آشنا خواهید شد.

فروش آلومینیوم صنعتی

فروش آلومینیوم 6082 | آلومینیوم صنعتی

آلومینیوم‌های آلیاژی بانام آلومینیوم صنعتی نیز شناخته می‌شوند. از این آلیاژها در صنایع مختلف مانند تولید قطعات اتومبیل و هواپیما، ساخت وسایل حمل‌ونقل دریایی، صنایع ساختمانی، تجهیزات پزشکی و نظامی و… استفاده می‌شود. یکی از مراکز فروش آلومینیوم صنعتی بازار فتح تهران است. در این مرکز انواع ورق‌های آلیاژی ساده و آجدار در ابعاد و ضخامت‌ها مختلف به فروش می‌رسد. همچنین این مرکز درزمینهٔ فروش آلومینیوم ۶۰۸۲، تسمه و دیگر فرآورده‌های آلومینیومی فعالیت می‌کند.

آلیاژ آلومینیوم ۶۰۸۲

آلیاژ آلومینیوم 6082

عناصر اصلی آلیاژ آلومینیوم ۶۰۸۲ منیزیم و سیلیسیوم می‌باشد. از مشخصات این آلومینیوم می‌توان به مقاومت حرارتی بالا و استحکام در برابر خوردگی اشاره کرد. آلومینیوم‌های سری ۶۰۰۰ از استحکام متوسطی برخوردارند اما آلیاژ ۶۰۸۲ مقاوم‌ترین نوع آلومینیوم سری ۶۰۰۰ محسوب می‌شود. این نوع آلومینیوم شکل‌پذیری متوسطی دارد به همین دلیل برای شکل‌دهی آن باید از عملیات نورد یا اکستروژن استفاده شود. می‌توان انواع ورقه‌های آلومینیومی آلیاژ ۶۰۸۲ را در ابعاد و ضخامت‌های مختلف از مراکز فروش آلومینیوم ۶۰۸۲خریداری کرد.

قیمت آلومینیوم سری ۶۰۰۰

قیمت آلومینیوم سری 6000

قیمت آلومینیوم سری ۶۰۰۰ با توجه به ابعاد و ضخامت آلومینیوم متفاوت است. بهترین روش جهت اطلاع از میزان قیمت این ورقه‌ها مراجعه به سایت‌های فروش آنلاین آلومینیوم و یا تماس با نمایندگی‌های فروش می‌باشد.

فروش آلومینیوم ۶۰۸۲

فروش آلومینیوم 6082

یکی از مراکز اصلی فروش آلومینیوم ۶۰۸۲ سایت فروش آنلاین آلومینیوم است. در این سایت‌ها قیمت‌ها به‌صورت آنلاین قابل‌مشاهده است. می‌توان ابعاد و ضخامت دلخواه آلومینیوم سری ۶۰۰۰ را از طریق این سایت‌ها سفارش داد. با خرید اینترنتی در وقت و هزینه‌های شما صرفه‌جویی خواهد شد.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا