آلومینیومآلومینیوم 6061مقاطع آلومینیومورق آلومینیومیفلز

فروش آلومینیوم با استحکام بالا در پامنار | ۷۰۷۵ | ۶۰۶۱

یکی از فلزات مقاوم و مستحکم آلومینیوم می‌باشد. این فلز پس از استخراج از پوسته زمین در صنایع مختلفی مورداستفاده قرار می‌گیرد. آلومینیوم قابلیت تغییر شکل را دارد و می‌توان از آن قطعات مختلفی تولید کرد. قطعات آلومینیومی دارای تنوع زیادی هستند در تولید قطعات از آلیاژهای آلومینیومی مختلف استفاده می‌شود. این آلیاژها موجب استحکام بیشتر ورقه‌های آلومینیومی می‌شود. آلیاژها دارای انواع مختلفی هستند و در ۸ گروه تقسیم‌بندی می‌شوند. مراکز تولیدی و بازرگانی مختلفی درزمینهٔ فروش آلومینیوم با استحکام بالا فعالیت می‌کند. با خرید مستقیم از این مراکز می‌توانید در هزینه‌های خود صرفه‌جویی نمایید.

موارد کاربرد آلومینیوم آلیاژ ۷۰۷۵

فروش آلومینیوم با استحکام بالا | آلومینیوم 7075

یکی از آلیاژهای آلومینیومی با استحکام بالا آلیاژ ۷۰۷۵ می‌باشد. میزان مقاومت این آلومینیوم به حدی است که با فولاد قابل‌مقایسه است. آلومینیوم آلیاژ ۷۰۷۵ از دو عنصر اصلی آلومینیوم و روی تشکیل‌شده است. از دیگر عناصر تشکیل‌دهنده این آلومینیوم منیزیم، مس، سیلیکون، آهن، منگنز، تیتانیوم و کروم می‌باشد. برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های این نوع آلومینیوم مقاومت در برابر خوردگی بالا، استحکام کششی، هادی حرارتی و قابلیت جوش‌پذیری می‌باشد.

از آلیاژ ۷۰۷۵ جهت تولید قطعات مختلفی مانند ورق، میلگرد، لوله، پروفیل، تسمه و غیره استفاده می‌شود. برخی از مهم‌ترین کاربردهای این نوع آلیاژ عبارت‌اند از:

  • تولید وسایل حمل‌ونقل دریایی
  • صنایع هوایی
  • تولید قطعات خودرو
  • تولید انواع قطعات دوچرخه
  • تولید رادیاتور
  • تولید وسایل نظامی مانند تفنگ. ‌می‌توان انواع قطعات آلیاژی ۷۰۷۵ را به‌صورت مستقیم از طریق مراکز فروش آلومینیوم با استحکام بالا خریداری کرد.

میلگرد آلومینیوم ۶۰۶۱

فروش آلومینیوم با استحکام بالا | آلومینیوم 6061

یکی دیگر از آلیاژهای آلومینیومی که باعث استحکام بیشتر قطعات می‌شود آلیاژ ۶۰۶۱ می‌باشد. منیزیوم و سیلیسیم مهم‌ترین عناصر تشکیل‌دهنده این آلیاژ هستند. آهن، مس، منگنز، کروم، روی و تیتانیوم برخی دیگر از عناصر تشکیل‌دهنده این آلیاژ محسوب می‌شوند. از مهم‌ترین خصوصیات این آلیاژ می‌توان به قابلیت جوشکاری، شکل‌پذیری بالا، هدایت حرارتی، مقاومت در برابر ضربه و خوردگی اشاره کرد.

میلگرد یکی از قطعاتی است که از آلیاژهای ۶۰۶۱ تولید می‌شود. میلگرد آلومینیومی نوعی میله با استحکام بالا است. از مهم‌ترین مشخصات میلگرد آلومینیوم ۶۰۶۱ می‌توان به استحکام بالا، ضدزنگ بودن، جوش‌پذیری مناسب، انعطاف‌پذیری و کارپذیری آن اشاره کرد. از میلگردهای آلومینیومی در صنایع خودرویی، دریایی، ساختمانی و دیگر صنایع تحت‌فشار بالا استفاده می‌شود. می‌توان میلگرد آلومینیومی را به‌صورت مستقیم از مراکز فروش آلومینیوم با استحکام بالا خریداری کرد.

فروش آلومینیوم با استحکام بالا

فروش آلومینیوم با استحکام بالا

قطعات آلومینیومی به‌صورت حضوری در بازارهای آلومینیوم و نیز از طریق سایت‌های معتبر به فروش می‌رسند. یکی از اصلی‌ترین مراکز فروش آلومینیوم با استحکام بالا بازرگانی فرتاک می‌باشد. این مجموعه تولیدی و بازرگانی انواع قطعات آلومینیومی را با بهترین کیفیت و در ابعاد و ضخامت‌های مختلف عرضه می‌نماید. جهت ثبت سفارش می‌توانید با واحد فروش در تماس باشید.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا