آلومینیومآلومینیوم گروه 1000فلز

قیمت آلومینیوم نرم سری ۱۰۰۰ و ۶۰۰۰ و ۷۰۰۰

آلومینیوم یکی از فلزات تجزیه‌پذیر و قابل بازیافت است. این فلز در حالت اولیه نرم میباشد و شکل‌دهی آن سریع و آسان است. از آلومینیوم در تولید محصولات مختلفی استفاده می‌شود. همچنین این فلز در صنایع مدرن کاربرد گسترده‌ای دارد. معمولاً در تولید محصولات آلومینیومی از آلومینیوم خالص استفاده نمی‌شود و برای تقویت خواص آن از آلیاژهای دیگری نیز استفاده می‌گردد. این آلیاژها باعث استحکام و مقاومت آلومینیوم در برابر خوردگی می‌شوند. ازآنجایی‌که آلومینیوم فلزی قابل بازیافت است معمولاً بازیافت آلومینیوم‌های خشک و آلیاژی دشوار است. در مقابل آلومینیوم نرم و خالص راحت‌تر قابل بازیافت است و می‌توان از آن در صنایع دیگر نیز استفاده کرد.

منظور از آلومینیوم نرم چیست و چه کارایی دارد؟

آلومینیوم نرم | کارایی آلومینیوم نرم

ممکن است این سؤال برای شما نیز پیش‌آمده باشد که منظور از آلومینیوم نرم چیست و چه کارایی دارد؟ آلومینیوم نرم به آلومینیومی گفته می‌شود که در تولید آن از آلیاژهای دیگر کمتر استفاده‌شده باشد و به‌نوعی آلومینیوم خالص می‌باشد. آلومینیوم‌های آلیاژ گروه ۱۰۰۰ که در تولید ظروف، فویل، تیوپ و قوطی مورداستفاده قرار می‌گیرند از نوع نرم می‌باشند. این نوع آلیاژ از حدود ۹۹ درصد آلومینیوم خالص تشکیل‌شده است و عناصر دیگر آن کم می‌باشد.

آلومینیوم خالص و نرم پس از بازیافت و ذوب مجدد در صنایع دیگر مورداستفاده قرار می‌گیرد. بیشتر این ضایعات در تولید قطعات اتومبیل و صنایع ساختمان‌سازی مورداستفاده دوباره قرار می‌گیرند؛ بنابراین بازیافت آلومینیوم‌های خالص و نرم کمک شایانی به رشد اقتصادی کشور خواهد کرد.

قیمت انواع قطعات آلومینیوم نرم

آلومینیوم نرم | قیمت ضایعات آلومینیومی

معمولاً آلیاژهای آلومینیومی گروه ۱۰۰۰ که خالص و نرم می‌باشند از قیمت مناسبی برخوردارند. البته میزان قیمت این قطعات با توجه به وزن قطعه، ضخامت و ابعاد آن متفاوت است. ضایعات آلومینیوم خالص و نرم نیز به‌صورت کیلویی خریداری می‌شوند. یکی از روش‌های مطمئن جهت اطلاع از قیمت انواع قطعات آلومینیوم نرم مراجعه به سایت‌های فروش آنلاین می‌باشد. اگر آلیاژهای مختلف آلومینیومی را به‌صورت عمده و مستقیم از مراکز تولیدی یا واردکننده خریداری نمایید؛ واسطه‌ها حذف‌شده و هزینه کمتری متقبل خواهید شد.

مراکز پخش عمده آلومینیوم

آلومینیوم نرم | مراکز پخش آلومینیوم

مراکز مختلفی مانند کارخانه‌ها و بازرگانی‌ها درزمینهٔ توزیع و پخش انواع قطعات آلومینیومی فعالیت می‌کنند. بازار قلعه مرغی، بازار فتح و خیابان پامنار از دیگر مراکز عرضه‌کننده آلومینیوم محسوب می‌شوند. بازرگانی فرتاک نیز جزء یکی از مراکز پخش عمده آلومینیوم است. این مجموعه انواع آلیاژهای آلومینیومی را به‌صورت جزئی و عمده به فروش می‌رساند. فرتاک آلومینیوم نرم و ضایعات آلومینیومی را با مناسب‌ترین قیمت خریدوفروش می‌کند. جهت ثبت سفارش با واحد پشتیبانی و فروش فرتاک در تماس باشید.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا