آلومینیومآلومینیوم 6061ورق آلومینیومی

قیمت عمده‌فروش ورق‌کاری آلومینیوم براق سایز ۶۰۶۱

آلومینیوم یکی از فلزاتی است که موردتوجه صنعتگران قرارگرفته است. این فلز نرم، شکل‌پذیر، سبک و درعین‌حال مقاوم است. ورقه‌های آلومینیومی یکی از پراستفاده‌ترین قطعات در صنایع مدرن محسوب می‌شوند. این ورقه‌ها در دو حالت رولی یا شیت شده تولید و عرضه می‌شوند. هر ورقه دارای کارایی و کاربرد خاصی است. همچنین نوع آلیاژ به‌کاررفته در هر ورق متفاوت است. آلیاژ ۶۰۶۱ یکی از کارپذیرترین نوع آلیاژها محسوب می‌شوند. قیمت عمده‌فروش ورق‌کاری آلومینیوم براق سایز ۶۰۶۱ توسط مراکز تولیدی تعیین و به بازرگانی‌ها اعلام می‌گردد.

انواع ورق آلومینیوم ۶۰۶۱

قیمت عمده‌فروش ورق‌کاری آلومینیوم براق سایز 6061 | انواع ورق آلومینیوم 6061

ورقه‌های آلومینیومی دارای انواع و مدل‌های مختلفی هستند. برخی از انواع ورق آلومینیوم ۶۰۶۱ عبارت‌اند از:

  • ورق آجدار: این ورقه‌ها دارای برآمدگی‌هایی در سطح می‌باشند. ورقه‌های آجدار در طرح‌های مختلف تولید می‌شوند.
  • ورقه‌های رنگی: نوعی دیگر از ورقه‌هایی آلومینیومی هستند که دارای سطحی صاف می‌باشند. این ورقه‌ها به دو شکل ساده و رنگی عرضه می‌شوند.
  • ورقه‌های کامپوزیت: ورقه‌های کامپوزیت از ترکیب آلومینیوم و پلی کربنات تولید می‌شوند. این ورقه‌ها بسیار مقاوم هستند و در برابر ضربه دچار تغییر شکل نمی‌شوند.

همچنین ورقه‌های ۶۰۶۱ دارای دو نوع براق و مات هستند. هر یک از این ورقه‌ها دارای کاربرد و قیمت متفاوتی است. قیمت عمده‌فروش ورق‌کاری آلومینیوم براق سایز ۶۰۶۱ بسیار مناسب می‌باشد.

قیمت عمده‌فروش ورق‌کاری آلومینیوم براق سایز ۶۰۶۱

قیمت عمده‌فروش ورق‌کاری آلومینیوم براق سایز 6061

قیمت عمده‌فروش ورق‌کاری آلومینیوم براق سایز ۶۰۶۱ کمتر از میزان قیمت خرید جزئی می‌باشد. بااین‌حال عوامل مختلفی بر میزان قیمت این ورقه مؤثر است. برخی از این عوامل عبارت‌اند از:

  • نوع کارخانه و شرکت تولیدی
  • ضخامت ورقه
  • وزن ورقه
  • سایز و ابعاد ورقه

همچنین اگر نمونه‌های خارجی این ورقه خریداری شود؛ نرخ ارز بر میزان قیمت آن تأثیرگذار خواهد بود.

ویژگی‌های ورق‌کاری آلومینیوم براق سایز ۶۰۶۱

قیمت عمده‌فروش ورق‌کاری آلومینیوم براق سایز 6061 | ویژگی ورق آلومینیوم 6061

ورقه‌های ۶۰۶۱ از ترکیب آلومینیوم، منیزیم و سیلیکون تولیدشده‌اند. قابلیت جوشکاری، ماشین‌کاری مناسب و مقاومت در برابر ضربه و خوردگی برخی از ویژگی‌های ورق‌کاری آلومینیوم براق سایز ۶۰۶۱ محسوب می‌شوند. جرم حجمی ورقه‌های ۶۰۶۱ بسیار کم است به همین دلیل در صنعت هواپیماسازی جهت تولید قطعات مختلف از آن استفاده می‌شود. مقاومت خستگی بالا، قابلیت انعطاف، قابلیت جوشکاری و رسانای حرارتی از دیگر ویژگی‌های ورق آلومینیومی ۶۰۶۱ می‌باشد.

خرید عمده و بی‌واسطه ورق آلومینیومی

قیمت عمده‌فروش ورق‌کاری آلومینیوم براق سایز 6061 | خرید عمده ورق آلومینیوم

جهت خرید ورقه‌های آلومینیومی می‌توان به مراکز مختلفی مراجعه کرد. همچنین خرید اینترنتی آلومینیوم نیز از طریق سایت‌های معتبر امکان‌پذیر است. خرید عمده و بی‌واسطه ورق آلومینیومی از طریق بازرگانی فرتاک امکان‌پذیر است. این مجموعه انواع ورقه‌های ۶۰۶۱ را با ابعاد و ضخامت‌های مختلف تولید و عرضه می‌کند. جهت ثبت سفارش با واحد فروش در تماس باشید.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا