فلزات رنگین
خانه / آلومینیوم / فروش کیلویی ورق آلومینیوم آلیاژی به‌صورت عمده | Fartak

فروش کیلویی ورق آلومینیوم آلیاژی به‌صورت عمده | Fartak

آلومینیوم یکی از فلزاتی است که در بیشتر صنایع از آن به‌جای آهن استفاده می‌شود. این فلز دارای مقاومت بالایی است و نرم و شکل‌پذیر می‌باشد. آلومینیوم در اشکال مختلفی ازجمله ورقه‌های رول و شیت شده تولید می‌شود. ورق آلومینیوم به شکل گسترده‌ای توسط شرکت‌ها و کارخانه‌های متعددی در جهان تولید می‌گردد. در ایران مقدار ذخایر آلومینیوم محدود است. ازاین‌رو ورقه‌های آلومینیومی علاوه بر تولید داخل از کشورهای مختلف اروپایی و آسیایی نیز وارد می‌شوند. فروش کیلویی ورق آلومینیوم آلیاژی به‌صورت عمده توسط بازرگانی‌های مختلفی انجام می‌گیرد.

بررسی در خصوص انواع قطعات آلومینیوم

فروش کیلویی ورق آلومینیوم آلیاژی به‌صورت عمده | انواع قطعات آلومینیوم

آلومینیوم یکی از فلزات بسیار نرم و شکل‌پذیر است. این فلز در اشکال و قطعات مختلفی تولید می‌شود. به‌طورکلی برخی از انواع قطعات آلومینیوم عبارت‌اند از:

  • میلگرد: میلگرد آلومینیومی یکی از پراستفاده‌ترین لوازم در صنایع ساختمانی محسوب می‌شود.
  • پروفیل آلومینیومی: از پروفیل‌های آلومینیومی جهت تولید درب و پنجره استفاده می‌شود. این پروفیل‌ها دارای مدل‌های مختلفی همچون ساده و شیاردار هستند.
  • شمش آلومینیومی: شمش‌های آلومینیومی جزء یکی از قطعات نیمه ساخته هستند که در صنایع دیگر مورداستفاده قرار می‌گیرند.
  • لوله آلومینیومیل: لوله‌های آلومینیومی در قطرها و ضخامت‌های مختلفی تولید می‌شوند. ازآنجایی‌که آلومینیوم بسیار مستحکم است و دچار پوسیدگی و زنگ‌زدگی نمی‌شود در بیشتر صنایع از این لوله‌ها استفاده می‌شود. لوله‌های آلومینیومی جهت مخازن تحت‌فشار انتخاب بسیار مناسبی هستند.
  • ورقه‌های آلومینیومی: ورقه‌های آلومینیومی نیز دارای انواع مختلفی هستند و در ضخامت‌ها و ابعاد مختلف به فروش می‌رسند.

می‌توان تمامی این قطعات را از مراکز فروش کیلویی ورق آلومینیوم آلیاژی به‌صورت عمده خریداری کرد و در صنایع مختلف مورداستفاده قرار داد.

مدل‌های متنوع ورق آلومینیومی

فروش کیلویی ورق آلومینیوم آلیاژی به‌صورت عمده | مدلهای متنوع ورق آلومینیومی

ورقه‌های آلومینیومی از آلیاژهای مختلفی ساخته می‌شود. این ورقه‌ها دارای ۸ گروه آلیاژی مختلف از ۱۰۰۰ تا ۸۰۰۰ هستند. هر آلیاژ دارای کاربرد و ویژگی خاصی است. عناصر تشکیل‌دهنده آلیاژها نیز باهم متفاوت است. به‌طورکلی آلیاژهای آلومینیومی به دو دسته ریختگی و کارپذیر تقسیم می‌شوند. هر یک از آلیاژها به اشکال مختلفی نیز تولید می‌شوند. ورق آلومینیومی ساده، ورق آلومینیومی آجدار، ورق آلومینیومی رنگی، ورق کامپوزیت و… برخی از مدل‌های متنوع ورق آلومینیومی هستند. فروش کیلویی ورق آلومینیوم آلیاژی به‌صورت عمده و با اشکال مختلف از طریق مراکز مختلفی انجام می‌گیرد.

فروش کیلویی ورق آلومینیوم آلیاژی به‌صورت عمده

فروش کیلویی ورق آلومینیوم آلیاژی به‌صورت عمده

فروش کیلویی ورق آلومینیوم آلیاژی به‌صورت عمده از طریق مراکز تولیدی و بازرگانی انجام می‌گیرد. بازرگانی فرتاک یکی از مراکز تولید و عرضه انواع قطعات آلومینیوم ازجمله ورق آلومینیومی می‌باشد. فرتاک ورقه‌های آلومینیومی را در ابعاد و ضخامت‌های مختلفی عرضه می‌کند. این مجموعه برای محصولات خود قیمت بسیار مناسبی در نظر گرفته است. جهت خرید با واحد فروش در ارتباط باشید.

آدرس سایت: www.felezkaran.com
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش عمده (خانم تکین)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129623701
پست الکترونیکی: info@felezkaran.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

ابعاد انواع میلگردهای آلومینیومی در صنعت با نازلترین قیمت در فروشگاه فرتاک

برای اینکه بتوانید اطلاعاتی را در باره ابعاد انواع میلگرد آلومینیوم به دست بیاورید می …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده