تسمه برنج

فروش تسمه برنجی ویژه صنایع سایزبندی(۲۰) آلیاژ ( B63, B65, B70)

فروش تسمه برنجی ویژه صنایع از طریق مراکز تولیدی و بازرگانی متعدد انجام می‌گیرد. برنج یکی از فلزات رنگین است که از ترکیب دو عنصر اصلی مس و روی تولید می‌شود. این فلز در انواع رنگ‌های طلایی و متمایل به قرمز در بازار موجود است. از فلز برنج محصولات متعددی تولید می‌گردد که این محصولات را می‌توان جزء مواد اولیه صنایع دانست. تسمه برنجی یکی از کاربردی‌ترین فرآورده‌های فلز برنج است که استفاده‌های فراوان دارد.

فروش تسمه برنجی ویژه صنایع

تسمه برنجی سایز ۲۰

تسمه برنجی نوعی شمش توپر است که به آن چهار پهلو برنجی نیز گفته می‌شود. این قطعه نیمه ساخته و نیمه آماده را در صنایع مختلف و در اشکال متنوع مورداستفاده قرار می‌دهند. تسمه برنجی در سایزها و اندازه‌های مختلف تولید می‌شوند. تسمه برنجی سایز ۲۰ یکی از پرفروش‌ترین محصولات بازار است. این تسمه برنجی در سایز ۵ تا ۲۰ میلی‌متر تولید می‌شود. طول این تسمه‌ها نیز حدود ۳۰۰۰ میلی‌متر می‌باشد. وزن تسمه برنجی ۲۰ میلی‌متر حدود ۲ کیلو ۵۰۰ گرم می‌باشد.

تسمه برنجی سایز ۲۰ میلی‌متر یکی از استانداردترین تسمه‌های موجود در بازار است که در صنایع مختلف مورداستفاده قرار می‌گیرد. این تسمه‌ها از قیمت مناسبی نیز برخوردار بوده و به شکل تکی و عمده عرضه می‌شوند. فروش تسمه برنجی ویژه صنایع بیشتر از طریق مراکز تولیدی و نمایندگی‌های آنان انجام می‌گیرد. همچنین امکان خرید اینترنتی این محصول با هر تعدادی و به شکل کاملاً غیرحضوری فراهم‌شده است. برای این کار بهتر است به سایت‌های معتبر دارای نماد الکترونیک مراجعه نمایید.

فروش تسمه برنجی ویژه صنایع | تسمه برنجی سایز 20

آلیاژهای متفاوت تسمه برنجی و کاربردهای آن

برای ساخت و تولید تسمه‌های برنجی از آلیاژهای گوناگونی استفاده می‌شود. منظور از آلیاژها درصدهای متفاوت مس و روی می‌باشد. برخی از مهم‌ترین آلیاژهای متفاوت تسمه برنجی و کاربردهای آن عبارت‌اند از:

  • تسمه برنجی با آلیاژ B63: این تسمه را می‌توان یکی از مقاوم‌ترین نوع تسمه‌های برنجی دانست. چراکه برای ساخت آن از چندین آلیاژ متنوع استفاده‌شده و تعداد عناصر آن زیاد می‌باشد. از مصارف این نوع تسمه برنجی می‌توان به ساخت لوازم الکتریکی همچون کلیدها و پریز برق و سرسیم ها اشاره کرد.
  • تسمه برنجی با آلیاژ B65: این نوع تسمه برنجی نیز از مقاومت خوبی در برابر خوردگی برخوردار بوده و دارای استحکام قابل قبولی می‌باشد. این تسمه‌ها نیز در صنایع خاصی کاربرد دارند. عمده مصارف این تسمه تولید قطعات مختلف اتومبیل و ساخت رادیاتور می‌باشد.
  • تسمه برنجی با آلیاژ B70: مقدار مس این تسمه نسبت به روی آن بیشتر است. استفاده زیاد از مس موجب شده انعطاف‌پذیری تسمه برنجی بالا رود و بتوان از آن برای ساخت قطعات با شکل‌های مختلف استفاده کرد؛ بنابراین این نوع تسمه برنجی در صنایع مختلف استفاده می‌شود.

در حالت کلی می‌توان تسمه‌های برنجی را به برنج کم‌عیار، برنج پر عیار و برنج با ۵۰ درصد مس تقسیم‌بندی کرد. مراکز فروش تسمه برنجی ویژه صنایع تمامی این عیارها و آلیاژها را در اختیار مشتریان قرار می‌دهند.

فروش تسمه برنجی ویژه صنایع | آلیاژهای متفاوت تسمه برنجی

مصارف عمده تسمه برنجی در صنایع گوناگون

همان‌طور که بیان گردید تسمه برنجی در صنایع مختلف مورداستفاده قرار می‌گیرد. برخی از مصارف عمده تسمه برنجی در صنایع گوناگون عبارت‌اند از:

  • تولید چرخ‌دنده: جهت تولید چرخ‌دنده انواع ماشین‌آلات از تسمه برنجی استفاده می‌شود. چراکه برنج دارای خاصیت ضد اصطکاک بوده و استفاده از آن در چرخ‌دنده مانع از سایش آن و فرسودگی می‌گردد.
  • تولید قفل درب: به علت خاصیت ضد اصطکاک برنج می‌توان از این فلز برای تولید قفل درب و دستگیره‌ها نیز استفاده کرد.
  • تولید و ساخت لوازم دکوری: برای ساخت انواع لوازم دکوری و تزئینی می‌توان از برنج استفاده کرد. برنج از رنگ زیبایی برخوردار بوده و استفاده از آن در لوازم تزئینی موجب زیبایی دکوراسیون می‌شود.
  • تولید قطعات سازها: برای ساخت انواع قطعات سازها می‌توان از این فلز استفاده کرد.

مراکز فروش تسمه برنجی ویژه صنایع این محصول را در سایزها و اندازه‌های مختلف در اختیار مشتریان قرار می‌دهند تا در صنایع ذکرشده استفاده کنند.

فروش تسمه برنجی ویژه صنایع | مصارف عمده تسمه برنجی

قیمت عمده‌ای تسمه برنجی

قیمت عمده‌ای تسمه برنجی توسط مراکز فروش تسمه برنجی ویژه صنایع تعیین می‌گردد. قیمت این محصول با توجه به نوع آلیاژ، درصد مس و روی، وزن تسمه و نوع شرکت تولیدکننده آن متفاوت است. می‌توان قیمت خریدهای تکی و عمده را از طریق مراکز فروش استعلام بگیرید.

فروش تسمه برنجی ویژه صنایع | قیمت عمده تسمه برنجی

مرکز فروش تسمه برنجی ویژه صنایع

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]فرتاک یکی از تولیدکنندگان و مرکز فروش تسمه برنجی ویژه صنایع است.[/box] این مجموعه انواع محصولات برنجی همچون ورقه، تسمه، میلگرد و… را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. خرید از فرتاک به روش‌های گوناگون حضوری و غیرحضوری انجام می‌گیرد.

فروش تسمه برنجی ویژه صنایع | مرکز فروش تسمه

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا