مقاطع آلومینیوممقاطع آلیاژیلوله آلومینیومی

خرید لوله آلومینیومی با وزن بسیار سبک قابل استفاده در صنعت

خرید لوله آلومینیومی با وزن بسیار سبک

خرید لوله آلومینیومی با وزن بسیار سبک از طریق مراکز مختلفی ماند بازرگانی‌ها و نمایندگی‌های فروش انجام می‌گیرد. لوله آلومینیومی یکی از لوله‌های مقاوم است که از آن در صنایع مختلفی استفاده می‌شود. این لوله‌ها دارای مدل‌ها و انواع مختلفی هستند. ابعاد و قطر لوله‌ها نیز مختلف است. می‌توان انواع برندهای داخلی و خارجی لوله آلومینیومی را خریداری کرده و در صنایع مورداستفاده قرار داد. شرکت‌های اروپایی، چینی و ایرانی درزمینهٔ تولید لوله آلومینیومی فعالیت دارند. هر یک از این برندها قیمت مختلفی برای محصولات خود در نظر می‌گیرند.

لوله‌های آلومینیومی ایرانی

خرید لوله آلومینیومی با وزن بسیار سبک | لوله آلومینیومی ایرانی

لوله‌های آلومینیومی ایرانی توسط کارخانه‌های مختلفی مانند کارخانه اراک تولید می‌شود. این لوله‌ها از درجه کیفی بسیار بالایی برخوردارند. برای تولید لوله‌های آلومینیومی ابتدا آلومینیوم را از معادن استخراج کرده و پس از ترکیب آن به آلیاژهای دیگر و قالب‌گیری لوله‌ها تولید می‌شوند. آلیاژهای آلومینیومی دارای ۸ گروه مختلف هستند. این آلیاژها از ۱۰۰۰ تا ۸۰۰۰ نام‌گذاری می‌شوند. هر گروه آلیاژی دارای عناصر ویژه و ویژگی‌هایی می‌باشد که آن را از سایر آلیاژها متمایز می‌کند. ازاین‌رو برای هر صنعت از لوله آلیاژی خاصی استفاده می‌شود؛ اما تمامی این لوله‌ها دارای مشخصات یکسان نیز هستند. از مهم‌ترین مشخصات لوله آلومینیومی می‌توان به دارا بودن استحکام و دوام بالا، ضد رطوبت و ضد زنگ‌زدگی اشاره کرد. میزان قیمت این لوله‌ها نیز متفاوت است. به‌طورکلی لوله‌های ایرانی از قیمت مناسبی برخوردار بوده و می‌توان آن‌ها را به‌صورت عمده و جزئی خریداری کرد.

لوله‌های آلومینیومی دارای کاربرد گسترده‌ای هستند. از این لوله‌ها برای انتقال سیالات مختلفی مانند آب، نفت و گاز استفاده می‌شود. بیشترین استفاده این اول‌ها در پالایشگاه‌های نفت و گاز است. چراکه لوله آلومینیومی در برابر خوردگی مقاوم است و با فشار مایعات دچار آسیب نمی‌شود. خرید لوله آلومینیومی با وزن بسیار سبک از طریق کارگاه‌های تولیدی امکان‌پذیر است.

قیمت خرید لوله آلومینیومی درجه‌یک

خرید لوله آلومینیومی با وزن بسیار سبک | قیمت لوله آلومینیوم

قیمت خرید لوله آلومینیومی درجه‌یک با توجه به عوامل مختلفی متغیر است. برخی از مهم‌ترین عوامل تأثیرگذار بر میزان قیمت لوله آلومینیوم عبارت‌اند از:

  • نوع شرکت تولیدکننده
  • نوع آلیاژ به‌کاررفته در لوله
  • ابعاد و اندازه لوله آلومینیومی

خرید لوله آلومینیومی با وزن بسیار سبک از طریق کارگاه‌های تولیدی سبب کاهش هزینه‌ها خواهد شد.

خرید لوله آلومینیومی با وزن بسیار سبک

خرید لوله آلومینیومی با وزن بسیار سبک

خرید لوله آلومینیومی با وزن بسیار سبک از طریق بازرگانی فرتاک امکان‌پذیر می‌باشد. فرتاک تولیدکننده انواع مقاطع آلومینیومی باکیفیت همچون ورقه آلومینیومی، تسمه آلومینیومی، پروفیل، میلگرد و… است. لوله‌های آلومینیومی این مجموعه دارای ابعاد و وزن‌های مختلفی هستند. ازاین‌رو قیمت لوله‌ها نیز متفاوت است. به‌طورکلی فرتاک لوله‌های آلومینیومی را با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت عرضه می‌کند.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا