آلومینیومآلومینیوم 5052

لیست قیمت عمده فروشی آلومیینیوم ۵۰۵۲ در تهران

آلومینیوم یکی از فلزات پرفروش و کاربردی است که از آن در صنایع مختلف استفاده می‌شود. این فلز پس از فولاد دارای بیشترین مقاومت و کاربرد می‌باشد. آلومینیوم از پوسته زمین استخراج می‌شود و در حالت کلی نرم است. به همین دلیل به‌راحتی برش داده می‌شود و به شکل قطعات مختلف درمی‌آید. ازآنجایی‌که آلومینیوم نرم است آن را با آلیاژهای سخت دیگر ترکیب می‌کنند تا مقاومت آن افزایش یابد. آلیاژهای آلومینیومی دارای خواص و کاربردهای خاصی هستند. یکی از مستحکم‌ترین نوع این آلیاژها، آلومینیوم ۵۰۵۲ است که می‌توان آن را در ابعاد و ضخامت‌های مختلف از مراکز فروش و کارخانه‌ها خریداری کرد.

کارخانه تولید ورق آلومینیوم ۵۰۵۲ تهران

آلومینیوم 5052 | کارحانه ورق آلومینیوم

در کارخانه تولید ورق آلومینیوم ۵۰۵۲ تهران انواع ورقه‌های آلومینیومی در ابعاد مختلف تولید می‌شود. در این کارخانه از بهترین مواد اولیه استفاده می‌شود و تولید بر اساس تکنولوژی روز دنیا و با ماشین‌آلات صنعتی انجام می‌شود. این ورقه‌ها در شکل‌های مختلف مانند ساده و رنگی تولید می‌شوند. معمولاً ضخامت ورقه‌های ۵۰۵۲ تولیدی کارخانه‌ها کم است و بیشتر از آن به‌عنوان روکش سایر وسایل استفاده می‌شود.

مشخصات آلومینیوم آلیاژ ۵۰۵۲

آلومینیوم آلیاژ5052

آلومینیوم آلیاژ ۵۰۰۰ از ترکیب آلومینیوم با منیزیم و منگنز تشکیل‌شده است. مقاومت بالا در برابر خوردگی، مقاومت حرارتی مناسب، قابلیت جوشکاری و قابلیت شکل‌پذیری مناسب از مشخصات آلومینیوم آلیاژ ۵۰۵۲ می‌باشد. از این آلیاژ در تولید وسایل حمل‌ونقل دریایی، ساخت تانک‌های سوخت، تولید انواع لوله‌های سوخت هواپیما و تولید سیم‌پیچی وسایل مختلف استفاده می‌شود. این نوع آلومینیوم قابلیت رنگ‌پذیری را دارد و می‌توان به‌راحتی آن را با رنگ الکترواستاتیک کوره‌ای رنگ‌آمیزی کرد. ورقه‌های ۵۰۵۲ سفید و رنگی در برابر رطوبت و عوامل محیطی مقاوم هستند و دچار زنگ‌زدگی نمی‌شوند.

قیمت ورق آلومینیومی آلیاژ ۵۰۰۰

قیمت ورق آلومینیوم آلیاژ5000

کارخانه‌های تولیدی ورقه‌های آلومینیومی، قیمت مشخصی برای آلیاژهای ۵۰۰۰ تعیین کرده‌اند. البته میزان قیمت ورقه آلومینیوم ۵۰۵۲ با توجه به ضخامت و وزن ورقه قابل‌تغییر است. جهت اطلاع از قیمت ورق آلومینیومی آلیاژ ۵۰۰۰ می‌توان به سایت فروش اینترنتی آلومینیوم مراجعه کرد. خرید اینترنتی، به شرطی که از طریق سایت‌های معتبر انجام گیرد؛ یکی از روش‌های به‌صرفه و مطمئن می‌باشد.

مرجع خرید انواع ورق آلومینیومی

خرید انواع ورق آلومینیومی

برای خرید ورقه‌های آلومینیومی می‌توان به مراکز مختلفی ازجمله بازار فتح و بازار قلعه مرغی مراجعه کرد. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم خریدهای خود را از طریق بازرگانی فرتاک انجام دهید. فرتاک اصلی‌ترین مرجع خرید انواع ورق آلومینیومی است. می‌توان انواع ورقه‌های ۵۰۵۲ را با ضخامت‌ها و سایزهای مختلف از این مجموعه خریداری کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش فرتاک در ارتباط باشید.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا