ورق آلومینیومی

مرکز عرضه ورق آلومینیوم ۲ میل صنعتی براق @ انواع آلیاژ ۶۰۰۰ + ۵۰۰۰ …

ورق آلومینیوم ۲ میل صنعتی براق ازجمله ورقه‌های شفاف و آینه‌ای محسوب می‌شود که از جلوه بسیار خوبی برخوردار بوده و بیشترین استفاده را در صنایع دکوراتیو و ساخت لوازم تزئینی دارد. صنعت آلومینیوم ازجمله صنایع پررونق محسوب می‌شود که هرروزه شاهد پیشرفت‌های فراوان در این صنعت هستیم. به شکلی که آلومینیوم را پراستفاده‌ترین فلز پس از فولاد می‌نامند. ازاین‌رو برای تولید قطعات آلومینیومی از شکل‌ها و رنگ‌های متنوعی استفاده می‌گردد. ورقه‌های آلومینیومی براق یکی از زیباترین و جدیدترین محصولات آلومینیومی بوده که می‌توان به روش‌های گوناگون آن را خریداری کرد.

ورق آلومینیوم 2 میل صنعتی براق

ورق آلومینیوم آجدار ۲ میل

در میان اشکال گوناگون ورقه‌ها و صفحات آلومینیومی، ورقه‌های آجدار از تقاضای بسیار خوبی برخوردارند. ورق آلومینیوم آجدار ۲ میل در صنایع متعدد کاربرد دارد. نام دیگر ورق آلومینیوم آجدار ورقه‌های امباس شده می‌باشد. بر روی سطح این ورقه‌ها اشکال گوناگونی طراحی‌شده است. طرح‌های به‌کاررفته در این ورقه‌ها برجسته بوده و به همین دلیل بیشتر برای مواردی به کار می‌رود که نیازمند اصطکاک کمتر می‌باشد.

جهت تولید ورقه‌های آجدار از آلیاژهای مختلفی استفاده می‌شود. در این میان آلیاژهای گروه ۱۰۰۰ و ۳۰۰۰ بیشترین کاربرد را جهت تولید ورق آجدار آلومینیومی دارند. روش تولید این نوع ورقه نیز تقریباً مشابه سایر ورقه‌های آلومینیومی است با این تفاوت که برای تهیه این ورقه مواد اولیه باید از غلتک شکل دار عبور داده شود.

ورقه‌های آجدار را می‌توان به دو نوع کلی ورقه‌های چکر و ورقه‌های الماسی تقسیم‌بندی کرد. ورقه‌های چکر دارای آج‌های موازی و کوچک می‌باشد و این آج‌ها در دسته‌های پنج‌تایی قرار می‌گیرد. در مقابل آج‌های ورق الماسی به شکل تکی و مورب است و جهت آج‌ها باهم متفاوت است. تمامی انواع ورقه‌های آجدار به شکل شیت شده عرضه می‌شوند و می‌توان آن‌ها را از طریق مراکز تولید و خرید ورق آلومینیوم ۲ میل صنعتی براق تهیه کرد.

ورق آلومینیوم 2 میل صنعتی براق | ورق آجدار

مقایسه ورق آلومینیومی ۵۰۰۰ و ۶۰۰۰

لازم به ذکر است که جهت تولید ورقه‌های آلومینیومی براق صنعتی از آلیاژهای گوناگونی استفاده می‌شود. در اینجا به معرفی دو آلیاژ پرکاربرد و شناخته‌شده در صنایع گوناگون پرداخته می‌شود. این آلیاژها عبارت‌اند از آلیاژهای ۵۰۰۰ و ۶۰۰۰ که خود دارای زیرمجموعه‌هایی می‌باشند. مقایسه ورق آلومینیومی ۵۰۰۰ و ۶۰۰۰ کمک خواهد کرد ورقی مناسب خریداری گردد.

ورقه‌های ۵۰۰۰ مقاومت به خوردگی خوبی دارد. این ورقه قابلیت حرارت و جوش‌پذیری را داشته و می‌توان از آن در صنعت ساختمانی و سازه‌ای استفاده کرد.

ورقه آلومینیومی ۶۰۰۰ از دو عنصر اصلی منیزیم و سیلیسیم تشکیل‌شده است. این ورقه در برابر رطوبت و آب مقاوم است. ورقه ۶۰۰۰ به‌عنوان ورقه موردنیاز صنایع دریایی شناخته‌شده است و بیشترین مصرف را جهت تولید کشتی و قایق دارد.

ورقه‌های ۵۰۰۰ و ۶۰۰۰ هر دو دارای نمونه‌های براق و مات هستند که موارد مصرف آن‌ها متفاوت است. می‌توان مدل‌های براق این ورقه را از طریق مراکز خرید ورق آلومینیوم ۲ میل صنعتی براق تهیه کرد.

ورق آلومینیوم 2 میل صنعتی براق | مقایسه ورق 5000 و 6000

کارایی و کاربردهای ورق آلومینیوم براق

ورقه‌های آلومینیومی براق دارای مصارف و کارایی‌های خاصی هستند. از مهم‌ترین کارایی و کاربردهای ورق آلومینیوم براق می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تولید و ساخت وسایل روشنایی
  • تولید لوازم دکوراسیون داخلی منازل
  • ساخت لوازم‌خانگی منازل

می‌توان ورق آلومینیوم ۲ میل صنعتی براق را به شکل عمده خریداری کرده و در تمام موارد ذکرشده مورداستفاده قرار داد.

ورق آلومینیوم 2 میل صنعتی براق | کاربرد ورق آلومینیوم براق

مهم‌ترین خصوصیات ورق آلومینیومی نازک

مهم‌ترین خصوصیات ورق آلومینیومی نازک عبارت‌اند از:

  • سبکی وزن
  • انعطاف‌پذیری مناسب
  • شکل‌پذیری خوب
  • قیمت مناسب

ورق آلومینیوم ۲ میل صنعتی براق با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

ورق آلومینیوم 2 میل صنعتی براق | خصوصیات ورق آلومینوم نازک

مرکز تولید ورق آلومینیوم ۲ میل صنعتی براق و عرضه

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]فرتاک ازجمله بازرگانی‌ها و مرکز تولید ورق آلومینیوم ۲ میل صنعتی براق است.[/box] این مجموعه ورقه‌های براق را به شکل‌های رولی و شیت شده و در ابعاد متفاوتی عرضه می‌کند. ثبت سفارش فرتاک را می‌توانید از طریق تماس با واحد فروش انجام دهید.

ورق آلومینیوم 2 میل صنعتی براق | تولیدی ورق آلومینیوم

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا