آلومینیومآلومیینوم 1060فلز

نرخ عمده خرید آلومینیوم ۱۰۶۰ در بازار تهران |شرکت Fartak

آلومینیوم یکی از فلزاتی است که دارای کاربرد بسیار گسترده‌ای میباشد. از این فلز در تولید قطعات و سازه‌های مختلف استفاده می‌شود. آلومینیوم نرم و شکل‌پذیر است. فرم دهی این فلز بسیار ساده است. برای مقاومت بیشتر و تقویت خواص آلومینیوم آن را با آلیاژهای دیگر مخلوط می‌کنند. آلیاژهای آلومینیومی در ۸ گروه مختلف از ۱۰۰۰ تا ۸۰۰۰ گروه‌بندی می‌شوند. خواص و کاربردهای هر گروه متفاوت است. یکی از آلیاژهای کارپذیر و مقاوم آلیاژ ۱۰۶۰ میباشد. نرخ عمده خرید آلومینیوم ۱۰۶۰ بستگی به عوامل مختلفی دارد که در ادامه بیشتر با عوامل تأثیرگذار در قیمت آلومینیوم ۱۰۶۰ آشنا خواهید شد.

مشخصات و ویژگی‌های آلیاژ آلومینیوم ۱۰۶۰

نرخ عمده خرید آلومینیوم 1060 | مشخصات آلیاژ 1060

آلومینیوم‌های گروه ۱۰۰۰ یکی از خالص‌ترین نوع آلیاژها محسوب می‌شود. منظور از خالص بودن آلیاژ این است که در تولید این آلیاژ از ۹۹ درصد آلومینیوم استفاده می‌شود و مقدار عناصر دیگر آن بسیار ناچیز میباشد. آلومینیوم و مس اصلی‌ترین عناصر تشکیل‌دهنده آلومینیوم ۱۰۶۰ محسوب می‌شوند. مقاومت بالا در برابر ضربه و خوردگی، هدایت الکتریکی مناسب و شکل‌پذیری بالا از مشخصات و ویژگی‌های آلیاژ آلومینیوم ۱۰۶۰ میباشد. از این آلیاژ بیشتر در صنایع الکتریکی و مکانیکی استفاده می‌شود؛ چراکه مقاومت مکانیکی آلومینیوم ۱۰۶۰ کمتر از سایر آلیاژهای گروه ۱۰۰۰ میباشد. برخی از موارد مصرف و کاربردهای آلومینیوم ۱۰۶۰ عبارت‌اند از:

  • تجهیزات صنایع شیمیایی
  • تولید مخازن
  • ساخت قطعات اتومبیل
  • صنایع الکترونیکی
  • بسته‌بندی مواد غذایی
  • تولید ظروف یک‌بارمصرف و…

نرخ عمده خرید آلومینیوم ۱۰۶۰ با توجه به ضخامت و شکل قطعه موردنظر متفاوت ست.

نرخ عمده خرید آلومینیوم ۱۰۶۰

نرخ عمده خرید آلومینیوم 1060

نرخ خرید عمده تمامی کالاها کمتر از خرید جزئی میباشد. آلومینیوم نیز از این قاعده مستثنا نیست. بااین‌حال نرخ عمده خرید آلومینیوم ۱۰۶۰ بستگی به عوامل مختلفی دارد و نمی‌توان قیمت ثابتی برای این آلیاژ آلومینیومی در نظر گرفت. وزن قطعه، ضخامت و ابعاد آلومینیوم، نوع برند و روش خرید از عوامل تأثیرگذار بر قیمت آلومینیوم ۱۰۶۰ هستند. اگر این نوع آلیاژ آلومینیومی را به‌صورت مستقیم از تولیدی‌ها و بازرگانی‌ها خریداری نمایید؛ واسطه‌های فروش حذف‌شده و هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد. یکی از روش‌های مطمئن جهت اطلاع از نرخ عمده خرید آلومینیوم ۱۰۶۰ مراجعه به سایت‌های فروش آنلاین آلومینیوم میباشد.

خرید عمده آلومینیوم آلیاژ ۱۰۶۰

نرخ عمده خرید آلومینیوم 1060 | مرکز فروش آلومینیوم

جهت خرید عمده آلومینیوم آلیاژ ۱۰۶۰ می‌توانید به مراکز مختلفی مراجعه نمایید. خرید آلومینیوم به دو صورت حضوری و اینترنتی امکان‌پذیر است. مجموعه تولیدی بازرگانی فرتاک یکی از مراکزی است که انواع آلیاژهای آلومینیومی ازجمله آلیاژ ۱۰۶۰ را با مناسب‌ترین قیمت به فروش می‌رساند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید محصول با واحد فروش فرتاک در تماس باشید.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا