آلومینیومآلومینیوم گروه 1000ورق آلومینیومی

خرید ورق آلومینیوم ۱۰۵۰ خالص تجاری | AA 1050 code

ورقه‌های آلومینیومی یکی از محصولاتی هستند که به‌طور گسترده در صنایع مختلف مورداستفاده قرار می‌گردند. ورقه‌های دارای انواع و مدل‌های مختلفی هستند. در بازار ایران انواع ورقه‌های رول و شیت شده با مناسب‌ترین قیمت به فروش می‌رسد. در تولید ورقه‌های آلومینیومی از آلیاژهای مختلفی استفاده می‌شود. هر آلیاژ دارای خواص و ویژگی‌هایی می‌باشد. آلیاژهای آلومینیومی از ۱۰۰۰ تا ۸۰۰۰ تقسیم‌بندی می‌شوند. یکی از انواع پرکاربرد این آلیاژ، ورق آلومینیوم ۱۰۵۰ میباشد. برای خرید ورق آلومینیوم ۱۰۵۰ خالص تجاری می‌توانید به مراکز مختلفی همچون بازرگانی‌ها و تولیدی‌ها مراجعه نمایید.

مشخصات ورق آلومینیوم ۱۰۵۰

خرید ورق آلومینیوم 1050 خالص تجاری | مشخصات آلومینیوم 1050

ورق آلومینیوم ۱۰۵۰ یکی از ورقه‌هایی است که در تولید آن از ۹۹ درصد آلومینیوم خالص استفاده‌شده است. به همین دلیل به ورق آلومینیوم خالص تجاری شهرت یافته است. آلومینیوم و مس دو عنصر اصلی تشکیل‌دهنده آلیاژ ۱۰۵۰ هستند. منیزیم، سیلیسیم، آهن، منگنز، روی و تیتانیوم نیز از دیگر عناصر به‌کاررفته در این آلیاژ محسوب می‌شوند.

از مشخصات ورق آلومینیوم ۱۰۵۰ می‌توان به شکل‌پذیری و فرم دهی بالای آن اشاره کرد. این ورقه‌ها به‌راحتی قابلیت تغییر شکل را دارند و در صنایع مختلف مورداستفاده قرار می‌گیرند. یکی از معایب این ورقه‌ها استحکام پایین آن‌ها میباشد. ورقه ۱۰۵۰ استحکام مکانیکی کمی دارد اما هادی الکتریکی مناسبی می‌باشد. ورقه آلومینیومی ۱۰۵۰ به علت خلوص بالا بسیار روشن و براق است. این نوع آلیاژ قابلیت جوش‌پذیری را دارد و می‌توان با روش‌های مختلف قوسی و گازی آن را جوشکاری کرد. بهتر است برای جوشکاری این نوع ورقه از سیم جوش‌های پرکننده ۱۱۰۰ استفاده نمایید. می‌توان این نوع ورقه را در ابعاد مختلف از مراکز خرید ورق آلومینیوم ۱۰۵۰ خالص تجاری خریداری کرد.

کاربردها و موارد مصرف ورق آلومینیوم ۱۰۵۰

خرید ورق آلومینیوم 1050 خالص تجاری | کاربردهای ورق آلومینیوم 1050

کاربردها و موارد مصرف ورق آلومینیوم ۱۰۵۰ گسترده است؛ اما به‌طورکلی این ورقه‌ها در صنایع زیر کاربرد دارد:

  • تولید ظروف نگهداری مواد غذایی
  • صنایع و تجهیزات شیمیایی
  • تیوب‌های اکسترود شده و ظروف تخمیر
  • تیوب‌های انعطاف‌پذیر مانند تیوب خمیردندان
  • صنایع ساختمانی و معماری
  • تولید انواع قوطی نوشیدنی و نوشابه
  • صنایع الکتریکی و لایه‌های محافظ کابل
  • بازتاب‌دهنده‌های نوری و …

این نوع ورقه‌ها دارای ضخامت کمی هستند. می‌توان ابعاد دلخواه را از طریق مراکز خرید ورق آلومینیوم ۱۰۵۰ خالص تجاری سفارش داد. درواقع امکان سفارش سازی این ورقه‌ها وجود دارد.

مراکز خرید ورق آلومینیوم ۱۰۵۰ خالص تجاری

مراکز خرید ورق آلومینیوم 1050 خالص تجاری

بازرگانی فرتاک یکی از مراکز خرید ورق آلومینیوم ۱۰۵۰ خالص تجاری میباشد. این مجموعه انواع ورقه‌های ۱۰۵۰ رول و شیت شده را به‌صورت عمده و با کمترین قیمت در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. جهت خرید با واحد فروش فرتاک در تماس باشید.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا