میلگرد برنج

قیمت آنلاین میلگرد برنجی از بازار بزرگ تهران | شرکت های تولیدی میلگرد برنجی

قیمت آنلاین میلگرد برنجی را می‌توانید از طریق سایت‌های فروش به شکل روزانه مشاهده نمایید. آلیاژ برنج یکی از بهترین و زیباترین آلیاژهایی است که جهت تولید محصولات متنوع ازجمله میلگرد برنجی مورداستفاده قرار می‌گیرد. میلگردهای برنجی دارای سایزهای مختلفی بوده که هر یک از اندازه‌های این میله جهت تولید محصولات متفاوت مورداستفاده قرار می‌گیرد. میلگردهای برنجی دارای درجه کیفی و سطح استحکام متفاوتی نیز هستند. می‌توان این محصول را به شکل عمده‌ای با سایزهای گوناگون از طریق تولیدکننده‌ها یا بازرگانی‌های واردکننده خریداری کرد.

قیمت آنلاین میلگرد برنجی

انواع مدل‌های میلگرد برنجی مرغوب

انواع مدل‌های میلگرد برنجی مرغوب را می‌توانید از طریق شرکت‌های تولیدی خریداری کنید. تنوع میلگرد در بازار ایران زیاد است. یکی از دسته‌بندی‌های میلگرد برنجی تقسیم‌بندی بر اساس درصد آلیاژ موجود در آن می‌باشد. مس و روی دو آلیاژ اصلی تشکیل‌دهنده برنج هستند. برحسب مقدار مس و روی و یا سایر عناصر می‌توان میلگردهای برنجی را دسته‌بندی کرد. برخی از انواع این محصول عبارت‌اند از:

 • برنج آلفا: درصد روی موجود در این میلگرد کمتر از ۳۵ درصد است. به همین دلیل این میلگرد در طیف رنگی قرمز قرار می‌گیرد.
 • برنج آلفا – بتا: این نوع برنج خود می‌تواند از چندین نوع برخوردار باشد. درصد روی این برنج بین ۳۵ تا ۴۵ متغیر است.
 • برنج بتا: میزان روی موجود در این میلگرد از ۴۵ تا ۵۰ درصد می‌تواند قابل‌تغییر باشد.
 • برنج سفید: برنج سفید تقریباً رنگی سفیدرنگ داشته و درصد مس و روی موجود در آن برابر است.
 • برنج طلایی: این برنج از رنگی درخشان برخوردار بوده و میزان مس این برنج بسیار زیاد است. به‌طوری‌که درصد مس آن به ۹۵ درصد نیز می‌رسد.
 • برنج دریایی: برنج دریایی علاوه بر مس و روی مقدار کمی نیز قلع دارد. درصد مس این برنج ۶۰ و درصد قلع آن ۱ می‌باشد.

قیمت آنلاین میلگرد برنجی برحسب هر یک از انواع مدل‌های میلگرد می‌تواند متفاوت باشد.

قیمت آنلاین میلگرد برنجی | انواع مدلهای میلگرد برنجی

مصارف میلگرد برنجی در صنایع بزرگ و کوچک

مصارف میلگرد برنجی در صنایع بزرگ و کوچک موجب فروش بیشتر این محصول شده است. برخی از مهم‌ترین مصارف و استفاده‌های این میلگرد عبارت‌اند از:

 • صنعت خودروسازی: برای ساخت و تولید برخی از قطعات خودرو که به اصطکاک کمی نیاز دارند از این وسیله استفاده می‌شود.
 • تولید و ساخت جواهرات: فلز برنج به علت ثبات رنگ و دارا بودن رنگ درخشان جهت تولید انواع جواهرات و بدلیجات مورداستفاده قرار می‌گیرد.
 • ساخت فشنگ: فشنگ تفنگ‌ها نیز یکی دیگر از محصولاتی است که حتماً باید از برنج ساخته شود.
 • ساخت میخ و پرچ: میخ‌ها از فلزات گوناگونی همچون آهن و آلومینیوم ساخته می‌شوند. برخی از انواع میخ‌ها نیز در بازار موجود هستند که برنجی بوده و دارای مصارف خاصی می‌باشند.
 • ساخت شیرآلات: شیرآلات برنجی بسیار زیبا و درخشان بوده و می‌توان در آشپزخانه‌ها و حمام‌ها از آن استفاده کرد.
 • ساخت لوازم دکوراسیون و معماری: برای تزئین نمای داخلی و خارجی ساختمان میلگردهای برنجی کاربرد دارند.
 • ساخت وسایل روشنایی: جهت تولید انواع لوستر و چراغ‌های روشنایی دیواری می‌توان از برنج استفاده کرد.
 • ساخت وسایل آشپزخانه: جهت تولید انواع ملزومات آشپزخانه همچون سماور، قابلمه و کارد و چنگال از این فلز ضد باکتری و میکروب استفاده می‌شود.

می‌توان از طریق سایت‌های فروش هم قیمت آنلاین میلگرد برنجی و هم انواع آن را برای مصارف ذکرشده مشاهده و خریداری کرد.

قیمت آنلاین میلگرد برنجی | مصارف میلگرد برنجی

قیمت آنلاین میلگرد برنجی در بازار

قیمت آنلاین میلگرد برنجی در بازار می‌تواند متفاوت است. عوامل گوناگونی مؤثر بر میزان قیمت این محصول هستند. یکی از مؤثرترین این عوامل نوع برند و شرکت تولیدکننده میلگرد است. کمپانی‌ها محصولات را با قیمت‌های یکسان عرضه نمی‌کنند. وزن و قطر میلگرد نیز یکی دیگر از مؤثرترین عوامل است. میلگردهای سنگین و قطور از قیمت بیشتری نیز برخوردارند.

خرید بدون واسطه و مستقیم با تعداد بالا نیز موجب کاهش هزینه‌ها خواهد شد. علاوه بر مشاهده قیمت آنلاین میلگرد برنجی می‌توان قیمت عمده‌ای محصول را نیز از طریق تماس با مراکز فروش و تولیدی‌ها مطلع گردید و میلگرد را در اندازه مناسب محصول تولیدی خود سفارش داد.

قیمت آنلاین میلگرد برنجی

مشخصه اصلی میلگرد برنجی

مشخصه اصلی میلگرد برنجی دارا بودن دو عنصر اصلی مس و روی است که موجب تمایزی و زیبایی این فلز شده است. میلگردهای برنجی از ظاهری درخشان، رنگی طلایی و سطحی زیبا برخوردارند. خاصیت دیگر این میلگردها ضد میکروب بودن است. یکی دیگر از ویژگی‌های این محصول رسانایی خوب در برابر حرارت و جریان الکتریکی است. میلگردهای برنجی بسیار مقاوم بوده و دچار فرسایش و خوردگی نمی‌شوند.

برنج چکش‌خواری بیشتری نسبت به سایر فلزات دارد. به همین دلیل می‌توان آن را در اشکال و حالت‌های مختلف فرم داد. این فلز کدر نمی‌شود و سال‌های طولانی می‌تواند در شکل اولیه خود کار کند.

قیمت آنلاین میلگرد برنجی | مشخصه اصلی میلگرد برنجی

شرکت تولیدکننده میلگرد برنجی

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]فرتاک یکی از مراکز و شرکت تولیدکننده میلگرد برنجی است.[/box] این مجموعه انواع مقاطع برنجی را با اندازه‌های مختلف در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. محصولات فرتاک از آلیاژهای مختلف و با رنج قیمتی متفاوت تولید می‌شوند. جهت مشاهده قیمت آنلاین میلگرد برنجی می‌توان از طریق سایت و برای خرید و ثبت سفارش می‌توانید از طریق واحد فروش مجموعه اقدام نمایید.

قیمت آنلاین میلگرد برنجی | شرکت تولیدکننده میلگرد

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا