میلگرد آلومینیوم

فروش گرد آلومینیوم آلیاژ t6 7075 + فیلم | ترکیبات اصلی گرد ۷۰۷۵

[aparat id=’BpVtQ’]

فروش گرد آلومینیوم آلیاژ t6 7075 توسط مراکز گوناگون سراسر کشور به شکل اینترنتی و حضوری انجام می‌گیرد. میلگرد آلومینیومی نسبت به سایر میلگردهای فلزی از مقاومت بالایی برخوردار بوده و حتی می‌توان آن را جایگزینی برای فولاد دانست. از این میلگرد در صنایع مختلف استفاده می‌شود. البته قیمت میلگردهای آلومینیومی ممکن است نسبت به سایر میلگردهای فلزی مقداری بیشتر باشد. این هزینه در برابر استحکام و مزایای این میلگرد بسیار ناچیز است. میلگردهای آلومینیومی را می‌توان در آلیاژها و گریدهای مختلف خریداری کرد.

فروش گرد آلومینیوم آلیاژ t6 7075

ترکیبات اصلی میلگرد آلیاژ ۷۰۷۵

ترکیبات اصلی میلگرد آلیاژ ۷۰۷۵ متفاوت از سایر میلگردها می‌باشد. جهت تولید میلگردهای آلومینیومی از چندین آلیاژ مختلف استفاده می‌شود. در حالتی کلی آلیاژهای آلومینیومی را می‌توان به انواع ریختگی و کارپذیر تقسیم‌بندی کرد. برای تولید میلگرد آلومینیومی از آلیاژهای کارپذیر استفاده می‌گردد. همچنین این آلیاژها در ۸ دسته مختلف از ۱۰۰۰ تا ۸۰۰۰ تقسیم‌بندی می‌شوند. در این میان آلیاژ ۷۰۰۰ از استحکام بسیار بالایی برخوردار بوده و به همین دلیل بیشتر جهت تولید میلگرد مورداستفاده قرار می‌گیرد.

ترکیبات اصلی میلگرد آلیاژ ۷۰۷۵ روی، مس و منیزیم است. استفاده از این سه عنصر کنار هم سبب شده میلگردهای این آلیاژ جزء قوی‌ترین و مقاوم‌ترین نوع مقاطع فلزی در بازار محسوب شوند. برای تولید این میلگردها از عملیات حرارتی متفاوت استفاده می‌شود. عملیات حرارتی t6 یکی از بهترین روش‌های تولید این محصول می‌باشد. طی این عملیات میلگرد به مقاومت بسیار بالایی می‌رسد؛ به‌طوری‌که میزان استحکام آن بیشتر از خیلی فولادهای نرم است.

ترکیبات اصلی میلگرد آلیاژ ۷۰۷۵ در اندازه‌های مختلفی انجام می‌گیرد. می‌توان با توجه به صنعت مورداستفاده میلگرد را در اندازه مناسب خریداری کرد. این آلیاژ قابلیت ماشین‌کاری متوسطی نیز داشته و می‌توان آن را در اشکال متنوع تولید و روانه بازار کرد.

فروش گرد آلومینیوم آلیاژ t6 7075 | ترکیبات اصلی میلگرد 7075

ویژگی‌های کاربردی میلگرد ۷۰۷۵

میلگرد ۷۰۷۵ دارای ویژگی‌ها و مزایایی بوده که این مقطع را به یکی از کاربردی‌ترین میلگردهای بازار تبدیل کرده است. از ویژگی‌های کاربردی میلگرد ۷۰۷۵ می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مقاومت در برابر خوردگی خوب: این میلگرد در برابر ضربه و خوردگی مقام بوده و به همین دلیل می‌توان در انواع صنایع دفاعی و نظامی از آن استفاده کرد.
  • مستحکم بودن: آلیاژ ۷۰۷۵ از استحکام بسیار خوبی برخوردار است. به همین دلیل در برابر آسیب‌ها و عوامل مختلف انسانی و محیطی مقاومت خوبی دارد.
  • قابل شکل‌دهی و جوش دادن: میلگردهای ۷۰۷۵ از قابلیت فرم دهی و جوش‌پذیری برخوردارند. البته روش شکل‌دهی آن بیشتر به شکل گرم است و در برابر شکل‌دهی به روش نورد سرد چندان مناسب عمل نمی‌کند.

فروش گرد آلومینیوم آلیاژ t6 7075 با تمامی خصوصیت‌های ذکرشده انجام می‌گیرد. این قطعه در صنعت‌های مختلف مورداستفاده قرار می‌گیرد.

فروش گرد آلومینیوم آلیاژ t6 7075 | ویژگی میلگرد 7075

قیمت میلگردهای آلیاژی در بازار ایران

قیمت میلگردهای آلیاژی در بازار ایران می‌تواند متفاوت باشد. مهم‌ترین عامل تعیین‌کننده قیمت این محصول نوع آلیاژ و درصد مواد اولیه آن است. همچنین قیمت میلگردها با توجه به شرکت تولیدکننده آن متفاوت است. هر یک از شرکت‌ها برای محصولات خود قیمت متفاوتی در نظر می‌گیرند.

از دیگر عوامل تعیین‌کننده قیمت این محصول ابعاد و اندازه میلگرد است. میلگردهای سنگین و بزرگ قیمت بیشتری در بازار دارند. به‌طورکلی میلگرد با توجه به نوع آلیاژ و کاربرد آن از قیمت متفاوتی برخوردار است. مراکز فروش گرد آلومینیوم آلیاژ t6 7075 قیمت مناسبی برای محصولات خود در نظر می‌گیرند. می‌توان از طریق تماس با این مراکز در جریان قیمت‌ها قرار گرفت.

فروش گرد آلومینیوم آلیاژ t6 7075 | قیمت میلگرد

کاربردهای میلگرد آلومینیومی

همان‌طور که ذکر گردید کاربردهای میلگرد آلومینیومی متنوع است. مراکز فروش گرد آلومینیوم آلیاژ t6 7075 بیشتر این محصول را برای صنایع دفاعی و نظامی عرضه می‌کنند. درواقع آلیاژ ۷۰۰۰ بیشترین کاربرد را برای تولید اسلحه و صنایع موشکی دارد. میلگردهای دیگر نیز در صنایع متعدد مورداستفاده قرار می‌گیرند. از مهم‌ترین مصارف و کاربردهای این میلگرد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • صنعت خودروسازی: جهت تولید درب خودروهای مختلف عمومی و شخصی از این میلگردها استفاده می‌شود.
  • صنایع ریلی: برای تولید ریل‌های قطار و واگن‌های آن از میلگرد آلومینیومی استفاده می‌شود.
  • صنعت ساختمانی: برای تولید بیشتر تجهیزات ساختمانی همچون نرده‌ها و سقف‌های کاذب از میلگرد آلومینیومی استفاده می‌شود.

در حالت کلی مصارف میلگرد آلومینیومی با توجه به نوع آلیاژ آن تعیین می‌شود.

فروش گرد آلومینیوم آلیاژ t6 7075 | کاربرد میلگرد آلومینیومی

مرکز فروش گرد آلومینیوم آلیاژ t6 7075

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]فرتاک یکی از تولیدکنندگان و مرکز فروش گرد آلومینیوم آلیاژ t6 7075 در ایران است.[/box] این مجموعه محصولات خود را به نقاط مختلفی از ایران عرضه می‌کند. فرتاک علاوه بر میلگرد مقاطع فلزی دیگری همچون ورقه، تسمه و پروفیل را نیز به مشتریان عرضه می‌کند.

فروش گرد آلومینیوم آلیاژ t6 7075 | تولیدی آلومینیوم

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا