میلگرد آلومینیومی

عرضه مستقیم میلگرد آلومینیومی در مرکز فروش پامنار تهران

میلگرد آلومینیومی مرکز فروش تهران را می‌توان در ابعاد و اندازه‌های گوناگون و برای مصارف متعدد خریداری کنید. در میان مقاطع گوناگونی که از آلومینیوم تولید می‌شود؛ میلگردها از جایگاه ویژه‌ای برخوردارند. این محصول از مقاومت بسیار خوب و کارایی فراوانی برخوردار است. در انواع صنایع می‌توان از میلگردها در اندازه‌های مختلف استفاده کرد. خرید میلگرد به شکل شاخه‌ای که معمولاً هر شاخه سه متر است و هم به‌صورت عمده و هم جزئی قابل انجام است.

میلگرد آلومینیومی مرکز فروش

تقسیم‌بندی میله‌های آلومینیومی آلیاژی

تقسیم‌بندی میله‌های آلومینیومی آلیاژی در چندین گروه مختلف جای می‌گیرد‌. میلگرد آلومینیومی مرکز فروش ایرانی از ۸ گروه آلیاژی مختلف تولیدشده‌اند. تولیدکنندگان میلگردها را با آلیاژهای کارپذیر طراحی و تولید می‌کنند و هر یک از این گروه‌های آلیاژی خود دارای چندین زیرمجموعه است. ازاین‌رو میزان استحکام و سطح کیفی میلگردها می‌تواند بسیار متفاوت باشد.

پراستفاده‌ترین آلیاژهایی که کارخانه‌های ایرانی برای تولید میلگرد به کار می‌برند، آلیاژهای ۲۰۲۴، ۵۰۸۳، ۶۰۶۱ و ۷۰۷۵ هستند‌. هر یک از این محصولات دارای ویژگی‌هایی می‌باشند. آلیاژ ۲۰۰۰ از قابلیت شکل‌دهی بسیار خوبی برخوردار بوده و می‌توان علاوه بر میلگرد انواع مقاطع پیچیده آلومینیومی را با آن تولید کرد. آلیاژ ۵۰۰۰ بسیار جوش پذیر بوده و می‌توان به روش‌های گوناگون جوش قطعات این آلومینیوم را به هم متصل کرد. همچنین مقاومت به خوردگی آلیاژ ۵۰۰۰ بالا می‌باشد.

آلیاژ ۶۰۰۰ نیز به‌راحتی قابل شکل‌دهی است. آلیاژ ۷۰۰۰ نیز یکی از مستحکم‌ترین آلیاژهای آلومینیومی است که با انجام عملیات پیرسازی بر روی آن می‌توان استحکام کششی آن را بالا برد و خواص آن را بهبود بخشید.

میلگرد آلومینیومی مرکز فروش | تقسیم بندی میلگردهای آلیاژی

خواص ویژه میلگرد آلومینیومی آلیاژی

خواص ویژه میلگرد آلومینیومی آلیاژی آن را از سایر میلگردهای فلزی بازار متفاوت کرده است. این میلگردها دارای امتیازات و ویژگی‌هایی هستند که در ادامه به مهم‌ترین این خصوصیات اشاره خواهد شد:

  • هادی جریان الکتریسیته: تمامی میلگردهای آلومینیومی جریان الکتریکی را به‌خوبی از خود عبور می‌دهند و به همین دلیل برای ساخت انواع لوازم الکتریکی می‌توان از آن استفاده کرد.
  • رسانای حرارتی: میلگردهای آلومینیومی در برابر جریان شدید گرما بسیار مقاوم بوده و می‌توان برای ساخت وسایل گرمایشی از آن استفاده کرد.
  • قابلیت عملیات پردازشی مختلف: می‌توان فلز آلومینیوم را به روش‌های گوناگون ماشین‌کاری و پردازش کرد. خم‌کاری، برشکاری، جوشکاری و… برخی از انواع پردازش‌هایی است که می‌توان بر روی این فلز انجام داد.
  • مقاوم در برابر فرسایش: آلومینیوم در برابر آب‌وهوای نامساعد و رطوبت بسیار مقاوم است. این فلز در مجاورت سرما دچار زنگ‌زدگی و درنتیجه فرسایش نمی‌شود. آلومینیوم سال‌های طولانی می‌تواند در شرایط آب‌وهوایی نامساعد بدون آسیب و زنگ‌زدگی دوام داشته باشد.

میلگرد آلومینیومی مرکز فروش تهران را می‌توان با تمامی این مزایا و با قیمت مناسب خریداری کرد.

میلگرد آلومینیومی مرکز فروش | خواص میلگرد آلومینیوم

روش ساخت و تولید میلگرد آلومینیومی در مراکز تولیدی

روش ساخت و تولید میلگرد آلومینیومی در مراکز تولیدی می‌تواند متفاوت باشد. کارخانه‌ها از انواع روش‌های نورد گرم و نورد سرد و یا ریخته‌گری برای ساخت این محصول استفاده می‌کنند. روش نورد گرم معمول‌ترین روش تولید میلگرد آلومینیومی مرکز فروش ایران است.

در این روش شمش آلومینیومی در معرض گرمای شدید قرار می‌گیرد تا به نقطه ذوب برسد. سپس شمش ذوب‌شده از غلتک مخصوص عبور داده می‌شود تا ضخامت آن کاهش و طول آن افزایش یابد. در مرحله آخر نورد سرد انجام می‌شود تا آلومینیوم استحکام بیشتری داشته باشد و سپس میلگردها به‌صورت شاخه‌ای عرضه می‌شوند.

میلگرد آلومینیومی مرکز فروش | روش ساخت میلگرد آلومینیومی

تفاوت قیمت میلگرد آلومینیومی ایرانی و خارجی

تفاوت قیمت میلگرد آلومینیومی ایرانی و خارجی موجب شده که میلگردهای تولید داخل از فروش بیشتری برخوردار شوند. میلگردهای موجود در بازار ایران یا تولید کمپانی‌های چینی یا محصول کمپانی‌های اروپایی و یا محصول شرکت‌های ایرانی هستند.

میلگردهای چینی نسبت به میلگردهای ایرانی دارای قیمت بیشتری بوده و میلگردهای اروپایی نیز گران‌تر از محصولات چینی هستند. در حالت کلی هم میلگردهای چینی و هم میلگردهای اروپایی با توجه به نرخ ارز و هزینه واردات دارای قیمت بیشتری هستند.

می‌توان میلگرد آلومینیومی مرکز فروش را به شکل کاملاً مستقیم با مناسب‌ترین قیمت خریداری کرد.

میلگرد آلومینیومی مرکز فروش | قیمت میلگرد

خرید مستقیم میلگرد آلومینیومی مرکز فروش تهران

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]جهت خرید مستقیم میلگرد آلومینیومی مرکز فروش تهران بهتر است به مجموعه فرتاک مراجعه نمایید.‌[/box]فرتاک تمامی میلگردها را با شاخه‌های سه متری و در قطرها و وزن‌های مختلف عرضه می‌کند. این میلگردها از آلیاژهای مستحکم و مقاوم تولیدشده و دارای بالاترین استانداردها و کیفیت می‌باشند. می‌توان تمامی این محصولات را به روش اینترنتی نیز سفارش داد و محصول را در کوتاه‌ترین زمان دریافت کرد.

میلگرد آلومینیومی مرکز فروش | خرید مستقیم میلگرد

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا