آلومینیومفلز

قیمت عمده آلیاژ آلومینیوم | بازرگانی Fartak

آلومینیوم از دسته فلزات استخراجی از پوسته زمین می‌باشد. این فلز بسیار نرم است و قابلیت شکل‌پذیری بالایی دارد. فلز آلومینیوم به شکل‌های مختلف مانند لوله، تسمه، ورقه، پیلت، میلگرد، پروفیل ساده و شیاردار و… تولید می‌شود. از این فلز در صنایع مختلف استفاده می‌شود. میزان کیفیت و قیمت قطعات آلومینیومی متفاوت است. چراکه در تولید این قطعات از آلیاژهای مختلفی استفاده می‌شود. ترکیب آلیاژهای مختلف با آلومینیوم موجب افزایش مقاومت و استحکام آلومینیوم می‌شود. یکی از آلیاژهای بسیار مقاوم و کاربردی آلیاژ گروه ۶۰۰۰ است. می‌توان این آلیاژ را از مراکز فروش آلومینیوم ۶۰۸۲ خریداری کرد.

مشخصات آلومینیوم سری ۶۰۰۰

مشخصات آلومینیوم سری 6000

عناصر اصلی آلومینیوم گروه ۶۰۰۰ منیزیم و سیلیکون است. از مشخصات آلومینیوم سری ۶۰۰۰ می‌توان به مقاومت بالای آن در برابر خوردگی اشاره کرد. همچنین این آلیاژ امکان اکسترود را دارد و می‌توان قطعات کوچک را با این آلیاژ ساخت. البته قابلیت شکل‌پذیری آلومینیوم ۶۰۸۲ کمتر از سایر آلومینیوم‌های گروه ۶۰۰۰ است. ازآنجایی‌که آلیاژ ۶۰۸۲ دارای قدرت آلیاژی قوی است و قابلیت ماشین‌کاری را دارد می‌توان از آن به‌عنوان جایگزین آلومینیوم ۶۰۶۱ استفاده کرد. این آلیاژ از مقاومت حرارتی خوبی برخوردار است و قابلیت جوشکاری را نیز دارد.

آلیاژ ۶۰۰۰ دارای کاربردهای مختلفی است. از آلومینیوم سری ۶۰۰۰ خصوصاً آلیاژ ۶۰۸۲ در تولید قطعات جرثقیل، ساخت سازه‌های ساختمانی، تولید مخازن بزرگ، تولید لوله، ساخت قطعات وسایل حمل‌ونقل و ساخت پل استفاده می‌شود.

قیمت عمده آلومینیوم ۶۰۸۲

آلومینیوم 6082 | قیمت آلومینیوم

واضح است که قیمت عمده آلومینیوم ۶۰۸۲ کمتر از قیمت خرید جزئی می‌باشد. بااین‌حال قیمت ورقه‌های آلومینیومی با توجه به ابعاد، ضخامت و نوع آلیاژ به‌کاررفته در آن متفاوت است. البته میزان قیمت آلومینیوم آلیاژ ۶۰۰۰ با توجه به خواص و ویژگی‌های آن بسیار مناسب است و می‌توان این ورقه‌ها را در صنایع مختلف استفاده کرد. بهترین روش جهت اطلاع از میزان قیمت ورقه و قطعات آلومینیومی؛ مراجعه به سایت‌های فروش آنلاین می‌باشد. همچنین اگر این ورقه‌ها را به‌صورت مستقیم از تولیدی‌ها و سایت‌ها خریداری نمایید؛ واسطه‌ها حذف خواهند شد و خریدی با هزینه کم را تجربه خواهید کرد.

وزن ورق آلومینیوم سری ۶۰۰۰

وزن آلومینیوم سری 6000

وزن ورق آلومینیوم سری ۶۰۰۰ سبک است و می‌توان به‌راحتی آن را برش داد. البته امکان سفارشی‌سازی وزن ورقه نیز وجود دارد و می‌توان ورقه‌ها را با وزن و ضخامت دلخواه از مراکز تولیدی خریداری کرد.

خرید آنلاین آلومینیوم

خرید آنلاین آلومینیوم

سایتی که در آن قرار دارید یکی از مراکز اصلی خرید آنلاین آلومینیوم است. فلزکاران انواع ورقه‌ها و قطعات آلومینیومی را ازجمله آلومینیوم ۶۰۸۲ با مناسب‌ترین قیمت به فروش می‌رساند. برای خرید و کسب اطاعات بیشتر می‌توانید با واحد فروش در تماس باشید.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا